GRUPA STEAM
ETS2 -Scania TDS ETS2
GRUPA STEAM
ETS2 -Scania TDS ETS2
5
W GRZE
28
ONLINE
Założona
2 września 2012
Położenie
Bulgaria 
Komentarzy: 25
24 stycznia o 17:03 
kfc
24 stycznia o 17:03 
faFD
10 marca 2022 o 4:53 
good morning
25 grudnia 2020 o 15:28 
Howdy ! Cargo Elit Community is a community in Romania that also hires foreign players from any country requirements: English (no matter the level) whoever wants can find us on our official discord server: https://discord.gg/pSvTTSk
10 listopada 2020 o 6:48 
игра супер
10 kwietnia 2020 o 5:22 
12 kwietnia 2019 o 12:26 
nice to meet to you
I 'm name Okita Souji .
14 stycznia 2019 o 4:57 
Парни, помогите пожалуйста. Мой друг устанавливает МП, на 10 винде. И у него на запуск Инстала, вылезает ошибка с вопросиками (??????). Что делать? Раньше всё было хорошо.
13 kwietnia 2017 o 23:46 
kolya-msk коля общаться в чате на кнопку Y рация счас что бы говорить на кнопку X а что бы переключить канал на 15 там где все наши общаються надо нажать таб и потом правую клавишу мыши появиться стрелка и нарацию наводишь там где большое колесико на рации чуть лниже левее или провее щелкаешь и будут переключаться каналы ну удачи тебе чуть что обращайся подскажу если что
24 października 2016 o 16:52 
Spec#[R] не получится я три дня мучился
24 października 2016 o 16:51 
я согласен в напарники
23 października 2016 o 15:56 
Привет друзья.Я новичек в игре но уже достиг 12 уровня и при всем этом я ограничен в общении т.к незнаю как настроить рацию и как общаться в чате вне рации.Умоляю помогите.У меня комп стационарный не ноут.Все пепебробывал.И так же ищу напарника для совместной езды по странам.Буду признателен.
1 czerwca 2016 o 16:39 
Giving away & for ETS2 wheel, add me to trade
7 maja 2016 o 3:38 
Ребят, кто поможет сделать Euro Truck Simulator 2 мультиплеер на пиратке. Напишите плиз, буду рад сильно. А то не могу сделать.
7 maja 2016 o 3:37 
Есть русские?
11 maja 2014 o 13:51 
hi all please who have key or gift ETS 2 for free ?? who have please add me ;) :steerme::fuelcan:
7 listopada 2013 o 13:59 
Hello!
5 listopada 2013 o 7:25 
can some one buy me Euro Truck Simulator 2 - Gold Bundle please i realy like this game and i can give you game key for Crysis 2 Maximum Edition :)
23 lipca 2013 o 13:16 
Hi!
I have an extra Euro Truck Simulator 2 coupon for trade (-50%). You or your friend will save 15 euros with this coupon. I'm willing to trade it for a game, wallpaper, trading cards etc.. Almost anything goes. Add me as a friend and I'm sure we can work something out. Cheers! :D
10 lipca 2013 o 12:43 
hey @ll :)
6 lipca 2013 o 2:30 
lol finally I am about to into the driver's life.
26 kwietnia 2013 o 12:18 
had this game 3 weeks now cant get off it just started hading a few mods to it
12 kwietnia 2013 o 9:02 
Been driving about same years,funny how a game can catch ya as this one :/

/cheers
6 kwietnia 2013 o 7:03 
I've been a truck driver for around 20 years and I was reluctant to get this game... Man, its got me hooked.. Look at my pics. I've got my G25 and TrackIR working in game and too many mods to list but whoa.. this game looks sweet when modded. Too much fun.
20 lutego 2013 o 10:31 
Evening all. This game took me by surprise didnt expect to enjoy so much.