Steam telepítése
Bejelentkezés
|
nyelv
简体中文 (egyszerűsített kínai)
繁體中文 (hagyományos kínai)
日本語 (japán)
한국어 (koreai)
ไทย (thai)
Bahasa Indonesia (indonéz)
Bahasa Melayu (maláj) BÉTA
Български (bolgár)
Čeština (cseh)
Dansk (dán)
Deutsch (német)
English (angol)
Español - España (spanyolországi spanyol)
Español - Latinoamérica (latin-amerikai spanyol)
Ελληνικά (görög)
Français (francia)
Italiano (olasz)
Nederlands (holland)
Norsk (norvég)
Polski (lengyel)
Português (portugáliai portugál)
Português - Brasil (brazíliai portugál)
Română (román)
Русский (orosz)
Suomi (finn)
Svenska (svéd)
Türkçe (török)
Tiếng Việt (vietnámi)
Українська (ukrán)
Fordítási probléma jelentése

Especially people who perhaps need to test thier maps on a server, a day like thursday dedicated to the community?
thoughts?
We'll hopefully manage to get some nice CSS rounds.
I own pretty much no new games on my PC, it's all on my 360 :(
But I'll play like TF2 and ♥♥♥♥ like that.