GRUPA STEAM
Hack, Slash, Repeat - Action RPG Forums HSR_ARPGC
GRUPA STEAM
Hack, Slash, Repeat - Action RPG Forums HSR_ARPGC
0
W GRZE
17
ONLINE
Założona
24 lutego 2012
Komentarzy: 16
27 listopada 2012 o 10:41 
Hy, i need a PoE beta key pls!
16 września 2012 o 16:39 
Engineer tank here...friend me
23 sierpnia 2012 o 1:18 
Just dropped to say HI :D
11 sierpnia 2012 o 14:27 
hi i need a beta key for path of exile please :)
20 lipca 2012 o 6:07 
I have noted elsewhere. In Steam, on Twitter, in Facebook. And all for the beta key from PoE.
5 lipca 2012 o 7:25 
Is everyone here for TL2?
26 czerwca 2012 o 15:54 
Hi guys, Dewwayno here form the D3 chapter. :)
20 czerwca 2012 o 3:18 
oh it appears I was already here how convenient
9 czerwca 2012 o 5:22 
Here i am :D
7 czerwca 2012 o 11:39 
Hi, just joined!
31 marca 2012 o 0:23 
Just saying hi ;)
30 marca 2012 o 2:54 
Greetings everyone!
25 marca 2012 o 0:22 
hello everyone! just joined looking to speak and play along with everyone very soon!
5 marca 2012 o 11:56 
Wohoo, just joined! Hi guys!
3 marca 2012 o 7:02 
Big goof on my part, It actually starts TODAY at 4 pm Est, editing the event listing here, sorry all I had it as 4th.
2 marca 2012 o 23:22 
Working the night of the HC Ladder Race :'( no orbs for me