กลุ่ม STEAM
HandyGra HandyGra
กลุ่ม STEAM
HandyGra HandyGra
104
อยู่ในเกม
415
ออนไลน์
ก่อตั้ง
7 กุมภาพันธ์ 2016
ตำแหน่ง
Poland 
420 ความเห็น
19 ม.ค. 2023 @ 8: 35am 
Ja po tą darmową kosę
28 ต.ค. 2022 @ 6: 56am 
ja po tą darmową kosę
28 ต.ค. 2022 @ 6: 55am 
ja po tą darmową kosę
18 ก.ค. 2022 @ 6: 32am 
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/tradeoffer/new/?partner=63055722&token=mwpf-q-T
jeśli ktoś ma niepotrzebne naklejki do cs go lub skiny to zapraszam do wysłania mi
16 ก.พ. 2022 @ 6: 19am 
Siemanko wymenie Glocka Gamma Dopplera Emerald float 0.15 FT
13 ม.ค. 2022 @ 12: 13pm 
Siemanko wymenie Navaja (★) | Stal damasceńska Kosztowała 295 zł na jakąś droższą koske oferty na profilu jak ktoś chce to niech pisze na profilu lub doda do znaj
26 พ.ย. 2021 @ 12: 27pm 
Siema mam pytanie kiedy trade z widzami wysłałem fajną ofke zobacz prosze pozdro..
7 ส.ค. 2021 @ 7: 06am 
[H] whole inventory
[W] knife (flip, karambit etc.)

Tl: https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/tradeoffer/new/?partner=487445289&token=JZOCvOo_
5 เม.ย. 2021 @ 12: 23pm 
Nabity, Handy możliwe, że kiedyś do tego powróci, ale nie ma tego w planach obecnie.
31 มี.ค. 2021 @ 4: 24pm 
Ktoś wie czy będą wymiany jescze czy skończył z tym
30 มี.ค. 2021 @ 1: 46am 
Mam na wymiane:
- Hunstman boreal forest za 430zł reszta skinów w eq
Wymienie na m9 za dopłatą Psc


https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/tradeoffer/new/?partner=1102516189&token=yq5d_xzd
3 มี.ค. 2021 @ 3: 40pm 
Handy mam pytanie wymienisz mi słabego skina na lepszego pamiętam że to robiłeś bo mi już kiedyś dawałeś?
7 ก.พ. 2021 @ 10: 13am 
[H] Stiletto knife Case hardenet (BS)
[H] All eq

[W] knife

https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/tradeoffer/new/?partner=357717666&token=UpTgOTCZ
21 พ.ย. 2020 @ 5: 34am 
19 ก.พ. 2020 @ 1: 25am 
To zapoznaj się z ostatnim filmem, gdzie Handy wyjaśnił jak to uczynić ;) W tym przypadku powątpiewam, że same chęci wystarczą .
18 ก.พ. 2020 @ 12: 47pm 
Handy chętnie się zmierzę 1v1 :)
6 ก.พ. 2020 @ 1: 40pm 
Nie sądzę by Handy dodawał losowe osoby do znajomych
6 ก.พ. 2020 @ 1: 40pm 
Handy dodaj do znaj plss bo ja cos nie moge bo musze sie zalogowac na necie plss <3
16 พ.ย. 2019 @ 10: 08am 
Informuję państwa, że przybywa ojciec dyrektor ja i skończyło się śmiecenie na czacie :D! Zero litości :D
16 พ.ย. 2019 @ 9: 49am 
Handy dawaj trade :)
16 พ.ย. 2019 @ 9: 48am 
.
20 ก.ย. 2019 @ 2: 11am 
Kiedy ruszą trade??
22 มิ.ย. 2019 @ 5: 09pm 
mam ak 47 z naklejka team ldlc katowice 2014, ktos zainteresowany wymianą ?
12 มี.ค. 2019 @ 5: 20am 
Handy mozna na steam pogadac ???
10 มี.ค. 2019 @ 1: 39pm 
jak ktoś chce mogę się powymieniać wysyłajcie oferty
26 ก.พ. 2019 @ 5: 34am 
how many in here can speak/write English
27 ธ.ค. 2018 @ 2: 04am 
Heh :The_Red_Dragon:
24 พ.ย. 2018 @ 10: 07am 
auuu
18 พ.ย. 2018 @ 1: 13pm 
Zaraz dam tradelink na profilu głównym.
18 พ.ย. 2018 @ 1: 08pm 
Zaakceptuj zaproszenie albo daj gdzieś na profilu tradelink jeżeli dalej na YT sie wymieniasz z widzami
17 พ.ย. 2018 @ 2: 08am 
Co chcesz?
6 พ.ย. 2018 @ 8: 35am 
"Ja czekałem 2miechy na trade po czym wyslal ofke i po 2min przedmioty niedostępne do wymiany więc ogólnie nw czy polecam" Ja czekałem 2 miechy na trade jednoznaczność, a co do tego że wysyłałeś co tydzień - tego nie zawarłeś. Precyzuj i będzie git ^^
6 พ.ย. 2018 @ 7: 50am 
czesio ale ja nie mowilem ze jeden trade czekalem z nim 2 miechy tylko wysylalem trade co tydzien az po 2miesiach bylem na odcinku i odrazu przedmioty niedostepne na wymiane
5 พ.ย. 2018 @ 10: 08pm 
+1
5 พ.ย. 2018 @ 11: 55am 
Nie chce nic mówić, bo popadasz w hipokryzje bracie, lecz po 2 miesiącach Twój trade by wygasł Lmao
5 พ.ย. 2018 @ 11: 47am 
Ja czekałem 2miechy na trade po czym wyslal ofke i po 2min przedmioty niedostępne do wymiany więc ogólnie nw czy polecam
2 พ.ย. 2018 @ 12: 16pm 
Oby zdążył do niedzieli. Oferta mi wygaśnie pojutrze. (Dwa tygodnie czekania na marne)
2 พ.ย. 2018 @ 12: 13pm 
No cóż nie wiem z jakich przyczyn ich nie ma, widocznie Handy nie miał czaasu :(
2 พ.ย. 2018 @ 12: 12pm 
A miał być dzisiaj trade z widzami... :/
27 ต.ค. 2018 @ 1: 27am 
Dzieki
27 ต.ค. 2018 @ 1: 20am 
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/tradeoffer/new/?partner=55040144&token=UFxZ24ZN Oto jego tradelink, podał w sekcji opisu to tak, że połowę ucieło lecz udało mi się go uzyskać :esc_heart:
27 ต.ค. 2018 @ 1: 17am 
Gdzie mogę znaleźć tradlink do hendiego?
28 ก.ย. 2018 @ 1: 23am 
Jak zaakceptuje
27 ก.ย. 2018 @ 7: 02am 
cześć kiedy dostane twoją oferte???
21 ก.ย. 2018 @ 2: 59am 
+1
2 ก.ย. 2018 @ 1: 04pm 
strim