Установить Steam
вход
|
язык
简体中文 (упрощенный китайский)
繁體中文 (традиционный китайский)
日本語 (японский)
한국어 (корейский)
ไทย (тайский)
Bahasa Indonesia (индонезийский)
Bahasa Melayu (малайский) БЕТА
Български (болгарский)
Čeština (чешский)
Dansk (датский)
Deutsch (немецкий)
English (английский)
Español - España (испанский — Испания)
Español - Latinoamérica (испанский — Латинская Америка)
Ελληνικά (греческий)
Français (французский)
Italiano (итальянский)
Magyar (венгерский)
Nederlands (нидерландский)
Norsk (норвежский)
Polski (польский)
Português (португальский — Португалия)
Português-Brasil (португальский — Бразилия)
Română (румынский)
Suomi (финский)
Svenska (шведский)
Türkçe (турецкий)
Tiếng Việt (вьетнамский)
Українська (украинский)
Сообщить о проблеме с переводом

Je me permet de vous partager le lien du BEST OF du tournoi de Noel sur Napoléon Total War pour les amateurs !
https://www.youtube.com/watch?v=rCmh23WJNZs&list=PLGVRnyujimbaWgCUP6udrwiCMd1H2f6rN&index=22
Prennez du popcorn, beau jeu et fou rire grarantit !
RULES : https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ntwwintercup/announcements/detail/1724246478631100922
REGISTRATION :
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ntwwintercup/discussions/0/1755772078709110391/
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/mgltourny#announcements/detail/1756870026723370343
if you are intrested feel free to join !
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ntwwintercup#announcements/detail/1751240246275421693
feel free to join !
If you are instrested to join just write your name bellow an annoucement !
https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ntwwintercup
Link : https://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ntwwintercup
If you like to join messenge me or make a requestion about join to that group
Napoleon Total War Tourney by SUNTZU and Via Militetera on international platform CLANCOMMUNITY
Land - 1vs1
Registration - http://clancommunity.ru/showthread.php?t=5580
Rules - http://clancommunity.ru/showthread.php?t=5583
https://www.youtube.com/watch?v=PfRvfmOd1mo