ГРУППА STEAM
PASS THE LUCK [P|T|L]™
ГРУППА STEAM
PASS THE LUCK [P|T|L]™
0
В ИГРЕ
17
В СЕТИ
Создана
13 сентября 2014 г.
Язык
английский
Комментариев: 26
8 мар. 2015 г. в 21:46 
this is a great group !(: glad to be apart of it :P :LIS_butterfly:
20 сен. 2014 г. в 14:58 
Remember you can Pass The Luck on In anyway that you are able to do so. You do not have to give games or anything that maybe worth money . You can Pass The Luck just bye posting something nice to 1 or 2 of your frineds. Just make sure ( That Pass The Luck ) is in the post.
18 сен. 2014 г. в 21:31 
Thank you , and may you have great luck come to you .
18 сен. 2014 г. в 14:24 
Heya Shady!! Thanks for invite, very happy to be here =)
14 сен. 2014 г. в 11:49 
thanks for the invite!
:commandervideo::p2blue::chocolate:
:chocolate:
:chocolate:
:chocolate:
:chocolate:
:chocolate::p2orange::commandervideo:
14 сен. 2014 г. в 10:06 
I welcome all. I love passing the Luck to others when I can.
14 сен. 2014 г. в 10:03 
Hey im Luk'i! The perfect group for me! :hoxton:
14 сен. 2014 г. в 9:27 
thanks for the invite :D
14 сен. 2014 г. в 9:25 
Hii :smilekit: Thanks for invite
14 сен. 2014 г. в 9:24 
Np Thanks everyone . Hope we are all Lucky today.
14 сен. 2014 г. в 9:20 
HELLO
14 сен. 2014 г. в 9:19 
Salut à tous
Hello all i am french :ss13ok:
14 сен. 2014 г. в 9:17 
Hello to all. Thanks for the great support.
14 сен. 2014 г. в 9:17 
hi all :happymeat:
14 сен. 2014 г. в 9:14 
Interesting.
14 сен. 2014 г. в 9:08 
Thank you for the support.
14 сен. 2014 г. в 9:08 
Hi !!
14 сен. 2014 г. в 9:07 
SO here will be giveaway?
14 сен. 2014 г. в 9:07 
Hey!!! :D NIce group! Thank you :)
14 сен. 2014 г. в 9:07 
hey :8bitheart::winkkit:
14 сен. 2014 г. в 9:07 
Heey Shady :shankskull:
14 сен. 2014 г. в 9:07 
Thanks for the invite:logiimpact:
14 сен. 2014 г. в 9:07 
HI guys
14 сен. 2014 г. в 9:07 
Thanks for invite. :8bitheart:
14 сен. 2014 г. в 9:06 
Thanks for invite ! :D
13 сен. 2014 г. в 23:14 
Welcome all new members. More to come soon.