GRUPA STEAM
Red Orchestra 2 R02
GRUPA STEAM
Red Orchestra 2 R02
7
W GRZE
53
ONLINE
Założona
27 sierpnia 2011
Położenie
Canada 
Komentarzy: 92
25 lipca 2015 o 12:41 
666...
27 stycznia 2015 o 11:22 
This game would be better if we had bazookas
11 lutego 2014 o 6:53 
how do i get more badges ??
12 października 2013 o 10:09 
I wonder am I the only Russian
7 sierpnia 2013 o 2:18 
Just downloaded this game and start to play.Its really cool !
I have Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Beta. but I do not need it. I do not want to have this game was mine. how to get rid of this unnecessary and annoying beta version of the game in my profile?
PLS Help me..
I have Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Beta. but I do not need it. I do not want to have this game was mine. how to get rid of this unnecessary and annoying beta version of the game in my profile?
PLS Help me..
7 maja 2013 o 11:27 
Игровые сервера Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive Public 128 Tick - 89.20.146.13:27139
24 grudnia 2012 o 6:33 
It's the Steam Happy Day! You can get your free game now with the link below :
{LINK USUNIĘTY}
Hurry up it's an Exclusive offer for limited time !
Don't forget to say Thanks !
18 grudnia 2012 o 10:50 
Ich will niemand abwerben ^^ ich bin ja auch dieser gruppe beigetreten und ich habe auch eine gruppe das "Totenkopf Battalion" was sich auch intensiv mit RO2 beschäftigt es wäre mir eine freude wen sich der admin dieser gruppen an mich wenden würde und wir unsere gruppen vileicht zusammenfassen könten
15 grudnia 2012 o 1:06 
siemaka, kto z polski?
26 listopada 2012 o 13:22 
Flak 88 RO2 League Sign Ups : http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/Flakk88
Single Player League - If you win the season you get a free steam game of your choice
Check out our page and sign up
21 listopada 2012 o 14:12 
If anyone is looking for a Realism Unit, add me. Looking for the best
3 listopada 2012 o 3:31 
Downloading game now, hope theres action packed servers out there
21 października 2012 o 9:43 
Hey, is there an Official server you guys play on or what?
24 września 2012 o 9:35 
just downloaded game...see you all soon..
22 września 2012 o 17:24 
Anyone who plays this game alot still add me, looking for people to play with
6 września 2012 o 22:09 
glad to be here
15 sierpnia 2012 o 19:18 
Last patch made my shooting skills in classic improve though the roof. Make sure to use the MG aggressively in classic and you'll be in for a treat.
2 sierpnia 2012 o 20:57 
What are the largest most active RO2 clans im extremely interested in joining.
28 lipca 2012 o 1:46 
What updates are downloaded?
28 lipca 2012 o 1:43 
Что опять за обновление на 4.5 Гб качает?
26 czerwca 2012 o 14:55 
got the game recently, if anyone needs effective cover fire from an mg pm me and i'll be happy to help
27 maja 2012 o 17:44 
why are the servers down?
when i launched the game of the year edition, no servers pop-up
26 maja 2012 o 5:02 
i cant move in game :(
25 maja 2012 o 7:52 
всем привет. Люди как изменить язык в игре?
21 września 2011 o 13:52 
Are we all going to participate in the upcoming clan battle, "Scorched Earth"? http://www.heroesofstalingrad.com/2011/09/21/12000-scorched-earth-tournament-for-ro2/
19 września 2011 o 10:38 
game with most bugs ever! terrible!
17 września 2011 o 8:36 
this is the greatest game evar :D
15 września 2011 o 6:51 
Other then endless crashing and issues starting up - who is having mad fun?
13 września 2011 o 20:28 
If it says "Currently unavailable" restart stream to fix the issue.
13 września 2011 o 15:30 
problems with visual studio?:
Can not start game...
"Message: Failed to find default engine .ini file to retrieve My Documents subdirectory to use. Force quitting.
13 września 2011 o 15:18 
it says currently unavalable
13 września 2011 o 15:14 
Campaign or Multi first?
13 września 2011 o 15:13 
OUT!
13 września 2011 o 12:51 
DO IT
13 września 2011 o 12:49 
comooooon! lol
13 września 2011 o 12:18 
this is taking to long!!!!!!!!!!!! >:O
13 września 2011 o 12:05 
Seriously, this company is making itself look bad when the post 1 HOUR TILL RELEASE and its four hours later, with 3 hours aprox left
13 września 2011 o 12:02 
3 hours now.. wtf is this? I doubt they are fixing bugs at this stage, lol
13 września 2011 o 11:47 
the game was still totally bugged when i played yesterday night...? Can not believe they were able to fix it in these few hours....they need 1 more month to make it playable/ready for release...
13 września 2011 o 11:26 
give me the game NOW!
13 września 2011 o 11:07 
its 2 PM EST whens this baby gettin done?
13 września 2011 o 11:02 
D/Ling @ 120kB/s Only 4% complete. :(
13 września 2011 o 8:01 
This game will unlock in approximately 2 hours
13 września 2011 o 7:57 
Says 3h.
12 września 2011 o 21:31 
12:30 not unlocked yet...
12 września 2011 o 20:55 
Any US players hete ?
12 września 2011 o 20:16 
When does the game actually unlock? At 12am at your time zone?
12 września 2011 o 17:42 
any Aussie players?