ГРУППА STEAM
The Lord of The Rings: War in The North (Co-op) TLOTR:WITN
ГРУППА STEAM
The Lord of The Rings: War in The North (Co-op) TLOTR:WITN
1
В ИГРЕ
28
В СЕТИ
Создана
2 ноября 2011 г.
Страна
United States 
Комментариев: 119
4 фев. 2020 г. в 15:18 
hey my dudes, wondering if anybody wanted to play
message me if ye do
5 сен. 2019 г. в 19:17 
hello everyone. i'm searching for someone for coop. add on my match
28 июл. 2019 г. в 4:17 
Добавляйтесь кто хочет пройти игру и отражения волн.Играю за гнома или лучника
21 июл. 2019 г. в 5:57 
can anyone sell an account with the Lord of the rings war in the North???
27 июн. 2019 г. в 1:52 
Anybody play with me hard mode co op ?
25 мар. 2018 г. в 23:27 
New group with curation! If you are into games set in Middle-earth, this group might be relevant to your interests: http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/Tolkien-games
28 янв. 2018 г. в 6:39 
Group for the fans of "The Lord of the Rings" film and novel series, made by J. R. R. Tolkien. - http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/LordOfTheRingsFanArmy , feel free to join :).
14 янв. 2015 г. в 16:24 
Looking for people to play.... I´m at level 40 and i dont mind to play with level 1 people so... add me
11 янв. 2015 г. в 8:31 
Is anybody ever going to play (or answer to the comments) this game again? If yes, terrific. I wish to play coop since I never had the chance to do so.
5 ноя. 2014 г. в 10:31 
Is there still anyone that plays this game? If yes....Du Bekaar!! Let's coop!! :P
22 июл. 2014 г. в 20:10 
coop comment on my profile and tell me why u addin me please
18 июл. 2014 г. в 15:50 
Add me, if you want to play coop on "normal".
30 июн. 2014 г. в 18:32 
umm come play with me :D
11 июн. 2014 г. в 22:18 
@gatsu I tried to add you and you didn't accept =(
24 мая. 2014 г. в 20:07 
Hosting a game right now! Add me or get on to play. :D
4 янв. 2014 г. в 8:48 
im half a lvl from 40 but i need to play with coop so i can unlock one of the last acheivments i need
1 дек. 2013 г. в 8:13 
Just started heroic mode. Drop me an invite for a game!
27 ноя. 2013 г. в 4:20 
add me to play, i'm lvl 22 on heroic!
25 ноя. 2013 г. в 14:26 
Add me to play on Heroic difficulty...I'm level 20 =)
24 ноя. 2013 г. в 15:44 
add me for co op, im level 25 heroic difficulty
23 ноя. 2013 г. в 9:15 
hello everyone. i'm searching for someone for coop. add on my match
7 ноя. 2013 г. в 4:26 
add me for coop
6 ноя. 2013 г. в 6:25 
Hello everyone, I'm open for co-op ! Add me if you want ;-)
9 сен. 2013 г. в 6:48 
hallo
6 сен. 2013 г. в 11:30 
Every time i try to play it crashes after awhile.. mostly around the Barrows map. anyone have similar issues?
5 мая. 2013 г. в 6:02 
All
5 мая. 2013 г. в 6:02 
hello
4 апр. 2013 г. в 16:02 
if you see me online, give me a whisper or an invite plox!
1 апр. 2013 г. в 10:01 
Add me for co op
14 мар. 2013 г. в 10:19 
Add me if you want to play. I play this alot
9 мар. 2013 г. в 2:59 
someone there want to play the lord of the rings war in the north
13 янв. 2013 г. в 21:08 
quelqun parle francais ici ? jmappele yves , jvien du canada level 24 nain
8 янв. 2013 г. в 22:38 
го играть
7 янв. 2013 г. в 5:25 
Looking for some nice people that are interested for a permanent team to play together.Preffer them to be mature and like to have fun.Contact me if interested.
7 янв. 2013 г. в 0:57 
Need players! I am Eredan 10lvl. I am from Russia
4 янв. 2013 г. в 7:13 
If anyone wants to play co-op i'm here. ^^
31 дек. 2012 г. в 15:35 
I'm lvl 11, LF someone to play co-op.
I'm from Brazil
29 дек. 2012 г. в 4:09 
Add me as a friend if you want to go co-op.
From Australia ;)
28 дек. 2012 г. в 8:49 
add as friend if you want to start a co-op game from scratch (Legendary mode)
17 дек. 2012 г. в 10:52 
I just got the game and down to co-op anytime.. I started fresh. Add me.
1 дек. 2012 г. в 8:54 
wanna play co-ops, anyone?
26 ноя. 2012 г. в 23:29 
I am available if anyone wants me to power lol them just send invites
21 ноя. 2012 г. в 11:11 
Just bought it.. up for CO-op anytime
4 ноя. 2012 г. в 6:53 
I'm at Level 37 and I'm busy playing the game at heroic difficulty. Anyone want to go co-op. PS: I don't really know how co-op works, so any Level and difficulty is cool with me, if that is aloud. Let me know
25 сен. 2012 г. в 12:17 
cerco player italiano per cominciare avventura in co- op
29 авг. 2012 г. в 13:33 
What lvl and where?
25 авг. 2012 г. в 23:23 
who can help with save in game ?
30 июл. 2012 г. в 2:58 
okay im a lvl 21 player on the boss level first chapter (difficulty: hard) and im stuck :D anyone willing to help can just add me to their friends list
14 июл. 2012 г. в 14:35 
I'm looking for co-op partners for a first playthrough myself, so feel free to contact me.