STEAM GROUP
Oficjalna Grupa Fanów Turbowina TURBOWIN
STEAM GROUP
Oficjalna Grupa Fanów Turbowina TURBOWIN
2
IN-GAME
24
ONLINE
Founded
December 26, 2011
Location
Poland 
73 Comments
Sep 4, 2023 @ 6:18am 
[*]
Nov 25, 2022 @ 6:04pm 
ktoś wie czy on żyje wgl XD
Aug 31, 2021 @ 5:07pm 
Turbus wroc
Mar 31, 2020 @ 4:14pm 
Tęsknimy [*]
Dec 31, 2014 @ 1:09am 
Dajcie gre, bo walne sie o kant stołu :(
Dec 28, 2014 @ 12:07am 
Hi I want trade this item http://orilink.biz/2FNe if you want add me!
May 18, 2014 @ 10:11am 
Turboiler nie ma kolan.
Sep 2, 2013 @ 7:29am 
42
Aug 6, 2013 @ 10:44am 
...................../`¯/)
..................,/..../ /
................../..../ /
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......../¨¯\
........('(...´(..´.......,~/'...')
.........\.................\/..../
........."\................ _.·´
............\..............(
..............\.............\
May 17, 2013 @ 2:15pm 
Ktoś chętny na gre w cry of fear?
May 12, 2013 @ 3:31am 
Kto zagra w dead island?
Mar 6, 2013 @ 9:40am 
Jak ktoś chce to zaproście mnie bo nie mam z kim pograć :c (Każdą dziewczynę przytulę a chłopakowi uścisnę dłoń :3)
Oct 12, 2012 @ 11:12pm 
______________$$$$$
___________$$$____$$
_________$$_____$$__$
_______$$_____$$____$
______$____$$$______$$
_____$__$$$_______$$_$$$
_____$$$________$$___$__$$$
_____$_______$$$___$$_____$
_____$____$$$____$$______$
_____$$$$$____$$$______$$
_____$_____$$$_______$$$$
____$_$$$$$________$$____$
___$____________$$$_______$
__$_________$$$$___________$
___$$$$$$$$$________________$
______$_$$_____$$____________$
_____$_$$o$___$o$$___________$
_____$__$$_____$$___$________$
_____$______________$_______$
____$_______________$______$
____$_$_____________$_____$
_____$$_$_$__________$___$$
______$_$$$$_____$____$$$_$
______$__$______$________$
_______$$______$__________$
________$$$___$___________$
__________$$$$$___$$$$$____$
__________$$___$$$____$____$
_________$_$_$$$_$$$__$_____$
_________$_$___$$$____$_____$
_________$$$$$$$_$$$$$$$____$
________$_$___$___$____$____$
________$_$__$_____$___$____$
________$_$_$_______$__$____$
________$_$$_________$$___
Aug 31, 2012 @ 8:43am 
kto zagra ze mno w borderlands :]
Aug 30, 2012 @ 3:28am 
jeste swinia
Aug 15, 2012 @ 2:34am 
zapraszajcie do znajomych
Aug 15, 2012 @ 2:33am 
kiedy nagrasz filmik z mw3
Aug 3, 2012 @ 5:02am 
Ktoś chce zagrać w Saints Row the Third w Coopie
Jul 30, 2012 @ 10:49am 
Jul 15, 2012 @ 11:43am 
Turbo nagraj borderlanda ;)
Jul 3, 2012 @ 4:01am 
kto zagra ze mną w serious sam HD pierwsze starcie/drugie starcie ?
Jul 1, 2012 @ 11:12pm 
Ma ktoś ochotę grać w LoLa? Pisać na PW albo na Skype: andrzejp431
May 30, 2012 @ 10:36am 
Co tam Turbo
May 29, 2012 @ 5:27am 
TUJBO! NAGRAJ MOŻE NTSD v.2.4_2a, kontry, albo kampanie jak ci ruszy.
May 28, 2012 @ 8:49am 
dodasz mniue do znajomych
May 28, 2012 @ 7:20am 
jestem twoim fanem iż masz fajne filmiki niz jjaydeska
May 28, 2012 @ 7:20am 
siema turbo
May 26, 2012 @ 11:19pm 
torbowin kiedy bedziesz grał w bf3 żeby można było z tobą pograć???
May 11, 2012 @ 6:06am 
Turbo czy ze swoimi widzami wogole czasami w cos grasz wiesz ze tak poprostu masz ochote w cos zagrac a nie masz z kim i szukasz po grupie swoich widzow i dolaczasz do gry?
Apr 22, 2012 @ 2:15pm 
AAAAAAAA KRÓL SIĘ BOJI?
Apr 22, 2012 @ 2:14pm 
TO JAK BĘDZIE?
Apr 22, 2012 @ 2:12pm 
ZAPROSZONO:KRÓL MINETY
Apr 22, 2012 @ 2:11pm 
TO MOGE CIĘ ZAPRO??
Apr 22, 2012 @ 2:11pm 
ŁŁŁŁAHAHAHA
Apr 22, 2012 @ 2:10pm 
TERAZ!
Apr 22, 2012 @ 2:09pm 
STALIN ZAGRMAY PRYWATA NA QS MW2?
Apr 15, 2012 @ 10:22am 
hmph całkiem niezle rozbudowane
Apr 14, 2012 @ 6:14am 
Król Minety!
Apr 2, 2012 @ 11:30am 
dodaj do znajomych prosze
Mar 13, 2012 @ 10:37am 
Kiedy nastepny LIVE ?
Mar 10, 2012 @ 9:59am 
kiedy gramy np w COD MW 3 ??
Feb 25, 2012 @ 3:50am 
elo śliwkowinXD
Feb 19, 2012 @ 5:29am 
torbo
Jan 29, 2012 @ 2:28am 
Turbo czemu nienagrywasz Kopytkersi ruszają w świat???
Jan 21, 2012 @ 7:44am 
Kto chce pograc ze mną w Leauge of Legends zapraszac do znajomych i pisac ;D
Jan 17, 2012 @ 9:08am 
Elo Elo 320 zamienie Kupon -50% L.A Noire za orange boxa