STEAM GROUP
pro.SiDE pro.SiDE
STEAM GROUP
pro.SiDE pro.SiDE
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
December 25, 2012
Language
Romanian
Location
Romania 
14 Comments
Jun 30, 2013 @ 3:51am 
eu cred ca da
Jan 27, 2013 @ 7:20am 
Mai traim ? :))
Jan 15, 2013 @ 10:52am 
Ar trebui sa schimbam la jocuri asociate la CS:GO doar. Si aia care nu au Go sa iasa
Jan 15, 2013 @ 10:50am 
Am un repros asupra conducerii. Pe uni nu i-am vazut sa poarte tagul pro.Side, iar alti de abia daca i-am vazut
Jan 11, 2013 @ 4:00am 
WoodY eu joc doar pe 2unlimited.......
Jan 10, 2013 @ 1:15pm 
Ursule,nu te-am mai vazut pe server-ul "ala" .
Nu mai joci acolo...sau ?
Jan 9, 2013 @ 5:10am 
am facut forumul pentru Calan pro.SiDE

http://pro-side.forumz.ro/
Jan 4, 2013 @ 1:05am 
Rog toti membri din clanul pro.SIDE sa poarte tagul :)
Deci purtati tagul pro.SIDE!
Dec 31, 2012 @ 6:32am 
Probabil anul 2012 a fost unul destul de bun pe toate planurile,insa,asa ♥♥♥ stiti,intotdeauna e loc de mai bine,astfel incat sper ca anul ce ne bate la usa sa fie mult mai "darnic",iar numarul ''13'' sa fie de bun augur.Va urez un calduros "La multi ani!",sa aveti parte de fericire,sanatate,momente placute alaturi de cei dragi, bla bla bla bla bla bla..... Mihai aka Narchotic
Dec 31, 2012 @ 4:26am 
Pai asta vreau ma Hunter :) mai am 11 ore ban si dupa numai in mix o tinem . La concursuri vom participa :) dar sa se organizeze o sa vb cu Mosh... si cu alti care au server de CsGo sa vedem poate facem un 5 vs 5 clanul depe 2unlimit si cu unu depe astra ;) Clanulcare ajunge pe primul loc sa primeasca Bani :) cate 10 euro de Jucator :)
Dec 31, 2012 @ 3:42am 
La Multi Ani! Ursache si la tot clanul!
mkv purtam tag-ul , dar facem si echipe ? sa participam la ceva concursuri? poate facem si noi de o bere din cand in cand, daca tot pierd cu sutele de ore in jocul asta :))
Acum nu ca suntem pro, zic sa facem echipa 1, echipa 2, etc ... , sa intre toat clanul in cate o echipa
Dec 31, 2012 @ 12:18am 
La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!
Dec 30, 2012 @ 1:34pm 
Va rog sa purtati tagul pro.SIDE!!
Dec 30, 2012 @ 10:01am 
CS:GO Deathmatch - IP: 89.44.246.54:27015 / css.2unlimited.ro
CS:GO Competitive - IP: 93.119.24.145:27015