ГРУППА STEAM
WorkTheSpace WorkTheSpace
ГРУППА STEAM
WorkTheSpace WorkTheSpace
8
В ИГРЕ
88
В СЕТИ
Создана
17 сентября 2013 г.
Язык
английский
Комментариев: 22
21 авг. 2025 г. в 8:14 
i'll left now untill you add me
19 авг. 2025 г. в 18:37 
Hey, Admin still here ?!
8 янв. 2024 г. в 11:58 
where can i download the file to all english leagues?
29 ноя. 2019 г. в 4:06 
When will the FC Barna be out
5 апр. 2018 г. в 15:45 
How to get the correct badges and kits for the english first division pls??
16 дек. 2017 г. в 9:21 
hello procastinators!
25 ноя. 2017 г. в 8:24 
I do not see in the game the list of free agents as opposed to the other list
10 сен. 2016 г. в 10:37 
love the videos guys! If anyone fancies a wee game on any of the FM's, i do love a good draft! Add me
8 июн. 2016 г. в 11:39 
Love your videos, Jack!
6 июн. 2016 г. в 6:58 
Hey Jack! Keep up the good work man. Good luck with your channel ;)
7 сен. 2015 г. в 15:06 
how i can play the same save in ehm with two computer ?
7 апр. 2015 г. в 7:43 
if any one wants to join an online football manager 2015 game join mine the network is called harry
1 апр. 2015 г. в 18:49 
Hey! Great video series! I'm just wondering if you have a good tip for extending the leagues to the lower leagues in FM 14? Which install I should go for? I don't want any errors... hehe :)
28 мар. 2015 г. в 12:28 
great vids!
13 сен. 2014 г. в 12:40 
Oh Hi lads
16 авг. 2014 г. в 8:28 
anyone know any fun teams to manage?
30 июл. 2014 г. в 3:43 
any tips for managing a non league team like rugby town for EG?
10 мая. 2014 г. в 12:09 
hey, would anyone be prepared to do a holiday sim of my first upload to steam called class of '92
9 янв. 2014 г. в 17:13 
I developed a Serbian Messi type player with Al-Ain Sports&Cultural Club, Bojan Peric valued at $147M and only 27 years old. Currently in season 2033-2034, first in World Division Three. We scored 36, 14 scored by Bojan, in 13 games so far. He's been consistent since day one, averaged ratings well above 7.0 since his first appearance for us.

I really enjoy watching your series, it's pretty entertaining. Keep the Al-Ain save going, and I would love to face you with my version of the team someday!

Cheers!

1 ноя. 2013 г. в 5:01 
this game is the ♥♥♥♥♥♥♥♥ they ever made,it sucks,tactics are ♥♥♥♥,everyone dominates you and you cant win ♥♥♥♥!!
29 окт. 2013 г. в 11:37 
hey guys,anyone had any bugs in fm 2014?
23 окт. 2013 г. в 7:10 
Anyone know when the regen days are?