GRUPA STEAM
YOYOWASSYUPOREO YOREO
GRUPA STEAM
YOYOWASSYUPOREO YOREO
25
W GRZE
86
ONLINE
Założona
27 grudnia 2015
Język
Angielski
Komentarzy: 37
13 maja o 3:11 
hi
1 lutego 2025 o 22:05 
+rep oreo:NekoDisappointed:
3 czerwca 2018 o 22:20 
i promise i wont break the rules in the YOREO group
12 sierpnia 2017 o 0:32 
Dead group
14 maja 2016 o 13:17 
I ate oreos today. mmm, they were so yummy. :steamhappy:
1 maja 2016 o 19:21 
Plans failed, Me The Person wants everybody to leave the group so it will be deleted.
21 lutego 2016 o 19:49 
What are they emojis? xD
21 lutego 2016 o 19:46 
Lol... how much were they?
21 lutego 2016 o 19:16 
tfw i cant afford oreos bc i spent all my $$$ on
:cocochan::shigure::maplechan::vanilla::cinnamon::chocola:

oh welp, at least they're qt af.
15 lutego 2016 o 23:52 
Two can play at that game...
15 lutego 2016 o 23:47 
You're the one that didn't explain yourself. You said I got it the first time. You too? What the heck were you talking about?
15 lutego 2016 o 23:45 
Shadow, if you spam up the comments, I'm going to delete your comments and ban you. XD Not kidding, LOL.
15 lutego 2016 o 23:44 
You too?
15 lutego 2016 o 23:44 
What?
15 lutego 2016 o 23:39 
DID you see what I did there? Huh? Huh? I took out aletter from the word gradually and then it was gone. Like magic! Right? Cool roght Gabuscus? Tobuscus! I made this for you!
15 lutego 2016 o 23:38 
p
15 lutego 2016 o 23:38 
rp
15 lutego 2016 o 23:38 
ERp
15 lutego 2016 o 23:38 
Perd
15 lutego 2016 o 23:33 
DERp
15 lutego 2016 o 23:33 
Derp
15 lutego 2016 o 23:30 
DERP
15 lutego 2016 o 22:36 
It's really fun. Extremely immersive, too.
15 lutego 2016 o 21:50 
Nice. What's the game like Me The Person?
12 lutego 2016 o 18:18 
Anyone play The Isle? Join my group "Veterans of The Isle" if you want to have some pack/herd mentality, and strategic realism! Btw, me and the owner are neighbors, so this advertising is totally fine. Feel free to join, I need some smart people to play with x)
4 lutego 2016 o 7:27 
Thanks, man! I'm going to buy a copy for myself, too, because it looks really fun! :D
3 lutego 2016 o 11:05 
love your giveaway :)
23 stycznia 2016 o 11:48 
Heyyyy, this group has a purpose! =P
23 stycznia 2016 o 10:22 
Bro, i really love oreos im nomming on them right now :3
23 stycznia 2016 o 9:25 
To answer your question, IceAura, this group has no specific purpose or game. YOREO is a just a random hangout group for gamers.
22 stycznia 2016 o 9:42 
Who doesn't???
22 stycznia 2016 o 9:41 
MAN I LOVE OREOS
22 stycznia 2016 o 6:14 
It's made to just hang out, post in the forums and group chat, share artwork and screenshots, and more! Only rule: NO FUN!
22 stycznia 2016 o 6:02 
What is this group about?
21 stycznia 2016 o 9:31 
I am speaking in BOLD!
21 stycznia 2016 o 9:09 
top ♥♥♥♥
21 stycznia 2016 o 6:48 
What's up?