GRUPA STEAM
"Wђγ ک๏ کєri๏Us?" ツ wSs ツ
GRUPA STEAM
"Wђγ ک๏ کєri๏Us?" ツ wSs ツ
0
W GRZE
12
ONLINE
Założona
14 stycznia 2010
Komentarzy: 87
17 lutego 2013 o 19:40 
31 grudnia 2012 o 14:07 
Happy New Year!
30 października 2012 o 14:28 
Happy HalloWeenieRoast :D
30 października 2012 o 13:54 
Happy Halloween!
8 września 2012 o 14:32 
Valve Time, need the magic number of 3% to get on steam. :p
8 września 2012 o 12:13 
Dafuq? Looks like it was reset or something... It's 20% now, but 39% yesterday.
7 września 2012 o 22:10 
Already voted. On Friday it was 16%, now its 4% 0_o
7 września 2012 o 21:50 
Black Mesa (Half LIfe 1 redoing) is up for vote on steam greenlight! http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/sharedfiles/filedetails/?id=94128543
2 września 2012 o 5:28 
attention ♥♥♥♥♥ incoming: http://www.youtube.com/watch?v=PHI5F6CPpuM&feature=g-upl
31 grudnia 2011 o 11:53 
°*”˜˜”*°•.¸☆ ★ ☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
╔╗╔╦══╦═╦═╦╗╔╗ ★ ★ ★
║╚╝║══║═║═║╚╝║ ☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
║╔╗║╔╗║╔╣╔╩╗╔╝ ♥ NEW YEAR ♥ 2012 !!
╚╝╚╩╝╚╩╝╚╝═╚╝ ¥☆★☆★☆¥ ★☆
8 grudnia 2011 o 6:48 
Omg, I am a player of the week?! :)
8 września 2011 o 20:38 
that was a jump to success hehehe
8 września 2011 o 14:25 
22 maja 2011 o 12:08 
Lol attention ♥♥♥♥♥
21 maja 2011 o 14:17 
Anyone need views on their TF2 videos, just post the link here and then ppl can have a look ;)
12 kwietnia 2011 o 14:02 
POTATO!
28 marca 2011 o 10:58 
lol
10 marca 2011 o 17:43 
:D
25 lutego 2011 o 7:27 
Yeah but i don't think my hairy man-ass will make ppl get in here tbh.
24 lutego 2011 o 12:20 
Are you offering Notion? I bet you would do it for free :p
23 lutego 2011 o 16:37 
in late february.. u need to hire some strippers to get ppl to come on here more :p
22 lutego 2011 o 23:49 
First comment in 2011! :D
31 grudnia 2010 o 13:08 
Happy new year!!!
25 grudnia 2010 o 6:26 
Merry Chirstmas to everyone!
24 grudnia 2010 o 18:53 
Merry Christmas, hope you all have a good day!
24 grudnia 2010 o 6:04 
______________________________________________
_@@_____@@_@@@@__@@@@__@@@@__@____@_
_@@@_@@@__@_______@____@__@____@__@_@__
_@@_@__@@__@@@___@@@@___@@@@____@___
_@@_____@@_@_______@____@__@____@____@__
_@@_____@@_@@@@__@_____@_@_____@___@___
_______________________________________________
_@@_____@@____@@____@@___@@@____@@@__
__@@___@@_____@@@_@@@__@___@__@_______
___@@@@___@@_@@_@_@@__@@@@___@@@___
__@@___@@_____@@____@@__@___@_______@__
_@@_____@@____@@____@@__@___@__@@@____
______________________________________________
__________AND A HAPPY NEW YEAR!!!!!!!_________
______________________________________________
24 grudnia 2010 o 5:58 
¨¨¨¨¨¨¨¨¨ **
¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*
¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o*
¨¨¨¨¨¨¨***o***
¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*
¨¨¨¨¨**♥**o**o**
¨¨¨¨**o**♥***♥*o*
¨¨¨*****♥*o**o****
¨¨**♥**o*****o**♥**
¨******o*****♥**o***
****o***♥**o***o***♥ *
¨¨¨¨¨____!_!____
10 grudnia 2010 o 6:52 
What? Caek? Where?!
Also panro's a sexy gurl. Ooh yeah, tell them hunneh.
10 grudnia 2010 o 6:42 
The cake is a pie... mm pie.. That'll do :D
10 grudnia 2010 o 0:21 
We got caek instead.
9 grudnia 2010 o 21:03 
Any sexy girls in here? :D .... no? ... Aww :(
3 grudnia 2010 o 6:15 
:(
3 grudnia 2010 o 6:04 
no i meant KIK
2 grudnia 2010 o 22:16 
Yo! :)
2 grudnia 2010 o 16:16 
or did you mean lol ? :P
2 grudnia 2010 o 15:06 
!!
2 grudnia 2010 o 10:53 
KIK
2 grudnia 2010 o 5:54 
Welcome to the group :)
2 grudnia 2010 o 4:37 
yay im in the group ^^
28 listopada 2010 o 7:54 
It's Sexy Time!
20 października 2010 o 2:54 
Why so trololololol
9 października 2010 o 17:14 
woot 200 members, "Good job, everyone!" btw you can still invite more!
5 października 2010 o 6:43 
Hi!
5 października 2010 o 6:36 
Hello fellas
14 czerwca 2010 o 21:16 
150 members :) lets get 200.. more invites people.
31 maja 2010 o 23:02 
Hello fellas,i wish u alot of fun with TF2 :)