GRUPA STEAM
Axe Cops
GRUPA STEAM
Axe Cops
0
W GRZE
9
ONLINE
Założona
1 lutego 2010
Położenie
United States 
Komentarzy: 12
27 czerwca 2011 o 19:34 
Has everybody here done a front kick?
24 lipca 2010 o 17:16 
So what's this I hear? Axe Cop Comic book at Comic Con? Kickass.
23 kwietnia 2010 o 7:57 
BAD GOOD BAD SANTA SOCKARANG
14 kwietnia 2010 o 13:57 
I'LL CHOP YOUR HEAD OFF
14 lutego 2010 o 21:14 
And I have all the maps to all the bad guys' lairs
9 lutego 2010 o 20:50 
I have all the guns.
7 lutego 2010 o 10:24 
its good to know there are other axe cops in this world
3 lutego 2010 o 14:39 
I've been a soldier in TF2 since release, but by God now I'm a Pyro running around willy-nilly with my Axe, chopping heads and occasionally taking names.
3 lutego 2010 o 13:53 
A quick FYI: In the next patch, a 25 kill streak will now result in the abiility to throw Unibaby.
1 lutego 2010 o 20:00 
How the hell
1 lutego 2010 o 18:19 
Invite all the Axe Cops you know! WE WILL FORM AN AXE COP ARMY
1 lutego 2010 o 17:25 
Truly an honor to be apart of this group.