STEAM GROUP
Debrecen lámái Debrecen lámái
STEAM GROUP
Debrecen lámái Debrecen lámái
1
IN-GAME
21
ONLINE
Founded
September 15, 2007
Language
Hungarian
Location
Hungary 
44 Comments
Jul 29, 2023 @ 6:10am 
lol
Jun 29, 2017 @ 3:00am 
Nem vagyok Debreceni de Debrecen közelében élek. Akkor most migránsnak számítok ?! :steammocking: (ebben a csoportban)
Jun 13, 2016 @ 7:40pm 
Sziasztok! Kést vennék KP-ban.Személyesen (Debrecen,Hajdúböszörmény)
May 15, 2016 @ 3:10pm 
SziasztokMeg van az 500 feliratkozó,igy nyeremény játék!Most 510 van és 750 lenne a cél. https://www.youtube.com/channel/UC3pu2r7seSCAFyc_6tv8sPg/videos
Üdv
May 6, 2016 @ 11:10am 
Skineket veszek Ft-be csak személyesen!!! [ Debrecen ]
May 4, 2016 @ 1:56pm 
Sziasztok ! Debrecenben , személyes átvétellel vennék FT -ben skineket!
Apr 3, 2016 @ 1:48am 
hi
Mar 8, 2016 @ 1:46pm 
sziasztok
Jan 7, 2016 @ 7:29am 
CSGO kést vennék szintén! Ha érdekel jelölj be, beszéljük meg mikor találkozunk és kifizetem!
May 14, 2015 @ 7:03am 
CSGO KÉST VENNÉK DEBRECENIEKTŐL! (Nem érdekel szar safari mesh meg ilyenek)
Dec 26, 2014 @ 2:57am 
Debrecenbe nem lesz valamikor 1.6 lan ? :DD
Dec 6, 2014 @ 6:04am 
Jeloljetek be:)
Oct 19, 2014 @ 10:19am 
Sziasztok aki tud gameregeret vagy fülest az irjon! Debrecenben
Oct 14, 2014 @ 8:38am 
Sziasztok!
Aki szeret csocsózni, és nyerni szeretne vele, nézze meg ezt az eseményt, szerintem megéri
https://www.facebook.com/events/589566314482846/?ref_dashboard_filter=upcoming
Sep 4, 2014 @ 8:57am 
Sziasztok!
Indult egy uj cs:go Nyeremény játék (kezdő Skinekel10-15euro).
Az első sorsolás 150 lájknál lesz.
Ahogy tudom egyből nagy skinel fognak nyitni a srácok gyerünk srácok nem kell sok mindent csinálnottok.
Lájkold az oldalt és amikor kiteszik a nyeremenyt mehetnek a további kérések.
Oldal: https://facebook.com/csgonyeremenyjatek1337
Aug 31, 2014 @ 8:44pm 
Sziasztok! Egy 1.6 acc eladóvá vált. Átvétel Debrecenben egy megbeszélt helyen, időpontban. Többit steam-en. Irányár: 1000-1500Ft
Aug 15, 2014 @ 3:54pm 
Üdvözletem kedves debreceniek! :D
Gondolom hallotatok már, a debreceni Lamborghini Aventadorról, vagy nem? :D
Lehetőségem volt videót készíteni róla, ha érdekel nézzétek meg! :)
https://www.youtube.com/watch?v=9wuMq1f3Ro0
https://www.youtube.com/watch?v=3ZV9OaL8pus
A másik. Bizonyára ismeritek a Pince Music Clubot. Hétvégente ott videózzuk az estéket, gondolva, hátha az emberek megtalálják magukat, és kellemes meglepetésként éri őket, és szeretjük is az ilyeneket csinálni, szóval amolyan hobby. Nem is húzom tovább a szót, akit érdekel, nézzen rá :)
https://www.youtube.com/watch?v=GVG1RlIaAHs
Jul 16, 2014 @ 10:50pm 
Sziasztok ! Megnyílt a cs 1.6-os [AK26] Team PUB Server ! Gyertek nézzetek be, ha van kedvetek ! 87.229.77.165:27075
Jul 9, 2014 @ 12:49pm 
Sziasztok! Keresek valakit, aki Kazincy-ba jár, és tudna nekem feltölteni nekem pénzt ide Steam-re. KP-ban fizetnék. Vagy valaki aki tudná teljesíteni, megbeszélünk egy találkozót. Köszi előre is.
Jun 18, 2014 @ 5:40am 
[HUN] Kolba'sz | synhosting.eu
IP:37.221.209.131:27035
Slot:16
Ha szeretnél egy remek közösségben játszani ahol nincs tele pluginolva a szerver akkor várunk!
Információk a szerverről: {LINK REMOVED}
May 21, 2014 @ 10:56am 
Hello sziasztok.(CS:GO) 2en mennénk csapatban vagy pediglen 3 embert keresnénk magunk mellé!
amit elvárnánk:
-18+
-intelligencia
-napi aktivitás

amit rólunk kell tudni:
19évesek vagyunk
8-10éve játszunk fps játékokkal
mm-et igazából nem preferáljuk de rankunk SaS

ha szeretnél erős playerekkel egy csapatot alkotni és megfelelsz az elvárásoknak vegyél fel nyugodtan steam:kincsiel ,blackstarw0w

GL&HF :D
May 19, 2014 @ 8:46pm 
Egy szavazatot a zűűűűd gombra legyetek kedvesek <3
http://web2marketing.eu/app/php/megoszto_arkad_redirect.php?id=14
Apr 12, 2014 @ 1:17pm 
Sok Debreceni Játékos! (Counter-Strike 1.6) ! :D:

Üdv mindenki! Várjuk a játszani vágyó embereket a Fnw <<Only Dust2>> Szerverére!
IP: 87.229.77.40:27020
Slot: 22
Gyertek játszani egy újonnan alakult szerverre!
Adminokat keresünk, kizárólag megbizhatókat és feladatra méltóakat! +16
Szeretnénk a Magyar Counter-Strike szerverei között egy kiemelkedő szervert csinálni, ami sok játékossal (Értelmes, normális adminokkal lévő szervert) szóval akinek van kedve jöjjön felfele, hivjátok haverokat is legyen kit lőnni.
Elérhetősé{LINK REMOVED} Vagy {LINK REMOVED}
Az Fnw csapata kellemes időtöltést kíván a szerveren!
Nov 9, 2013 @ 3:25pm 
Nether Játék a mutáns zombik.
Jul 2, 2013 @ 4:07am 
Próba jelleggel Only Steam-re tettük a szervert.
Jöjjön fel akit érdekel. Ha elég eredeti steam-es van, akkor így marad a szerver!

Kérjük most az egyszer jöjjön fel akinek eredeti játéka van hadd lássuk mekkora a Steam-es tábor.
Maradt-e még elég játékos egy Only Steam szerver működtetéséhez.

Köszönjük előre is!

Johnny Crew Official Pub Server @ sunwell.hu
IP: 91.82.84.189:27002 - Counter Strike 1.6 Server in Hungary
Jun 29, 2013 @ 4:21am 
Johnny Crew Official Pub Server egy debreceni székhelyű 1.6 szerver. Gyere te is ide játszani
91.82.84.189:27002
May 8, 2013 @ 10:51am 
az jó ha Berrettyóújfalusi vagyok :S ?
Feb 10, 2013 @ 4:03pm 
http://bowws.vng.hu/ NÉZZ FEL, 1.6, SOURCE, GO, COD2, COD4 TGF !!
Feb 3, 2013 @ 4:44am 
Csáó, 10-es mix, ha igen TS3: 178.48.117.8 16+
Sep 21, 2012 @ 9:10am 
Exum-Gaming 1.6 Squadunk 4-5. embert keres!
Amit elvárunk a tagfelvételt érdeklődőktől:

- AKTIVITÁS: nem azt jelenti, hogy napi 10-12 órát kell fent lenni, amikor fent van a csapat és mikor ráérsz feljössz.
- Értelem: legyen meg a kellő értelem és nem kell full komolyan venni mindent, szóval a humor az előny.
- Min. életkor 17+: nekem egérke hangú egyén ne is jelentkezzen.
- Kommunikációs készség: játék közben 110% odafigyelés és csak infó
- Motiváció!
- TeamSpeak3
- Gather/LAN ne legyen akadály!

Amit mi biztosítunk:

- TeamSpeak3 szerver
- War szerver
- Biztos háttér
- Együttműködés

(FAKE-t nem kérünk!!!)

Ha felkeltette érdeklődésed, megfelelsz az elvárásoknak, akkor jelentkezz bátran!
- TS3:sgtserver.info:9998
- STEAM: blackstarw0w (ha nem felelsz meg a feltételeknek, akkor fel se vegyél!)
Sep 14, 2012 @ 1:47pm 
Szerettel várunk minden Debreceni játékost a teamba!
http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/teamdebrecen további információk itt !
Sep 7, 2012 @ 2:06am 
# C S l i f e . h u * PUBLIC (20slot) Ip : 94.199.178.241:27160
GYERTEK JÁTSZANI ÉS ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!!
AKI MEG TUDJA MI AZ A CSLIFE ANNAK ITT A HELYE!!
HUNGARY © 2012 {LINK REMOVED}
Aug 23, 2012 @ 1:18am 
Magyarország elsőszámú CS:GO Pub Szervere!

Johnny Crew CS:GO server @ HFG.hu
[[ Classic Competitive Mod ]]
188.227.225.114:27103

http://www.gametracker.com/server_info/188.227.225.114:27103/
Aug 21, 2012 @ 5:01am 
Sziasztok !
Ha bármi hirdetni valótok van, akkor oszd meg itt :
http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/hirdetesek

A csoport lényege, hogy hirdethetsz bármit :

- Szervert, IP-ket
- Klán TGF-re való felhívást
- Szerver admin TGF-ket
- Eseményeket
- Versenyeket
- Játékokat
- Más csoportokat
- Akár magadat is
Aug 19, 2012 @ 1:14pm 
Exum-Gaming 1.6 Squadunk 6. embert keres!
Amit el várunk a tagfelvételt érdeklődőktől:

- min. életkor: 16
- aktivitás
- teamSpeak3, ventrilo
- csapatjátékos legyél
- motiváció
- értelem
- esl-gather-icl ne legyen akadály!

(fake-t nem kérünk!!!)

Ha fel keltette érdeklődésed, megfelelsz az elvárásoknak akkor jelentkezz bátran!
- ts3:sgtserver.info:9998
- steam: blackstarw0w
Jul 15, 2012 @ 8:35am 
aki teamot keres irjon!
Jul 1, 2012 @ 12:21pm 
Johnny Crew Debrecen!

Magyarország Leghíresebb Counter-Strike 1.6 Pub Szervere!

www.facebook.com/johnnycrew

Johnny Crew Offical Pub Server! 91.82.84.189:27002
[[ 32 Slot l No Rush l No Camp l No Bunny ]]

STEAM:
http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/johnnycrewpub

GYERTEK... Csatlakozzatok...

- Counter-Strike 1.6
- A Legjobb Pluginok egy helyen!
- Free Admin TGF!
- Állandó MIX és WAR szervezés a TS3 szobánkban:
- ( yakuza.dyndns.org:9988 ) Johnny Crew OPS Room
- WAR és FUN mapok
- Rengeteg STEAM-es játékos
- Legjobb hangulat!
- Állandó Admin felügyelet, ha nincs admin azonnal tudsz jelezni a szerverről!
- Anti-Cheat Program! 99%-ban Cheater mentes övezet!
- Gyertek fel mindenképpen, akár Csapattal együtt, és hívjatok ki minket WAR-ra...
- Osszátok meg az oldalt és hívjátok meg ismerőseiteket!
Jun 22, 2012 @ 9:02am 
HIVATALOS CSlife.hu JOGUTÓD


Üdv gamer !
Hogy miért-e csoport? Mire ez a felhajtás?
Miért válaszd a mi serverünk?


= MINŐSÉGI SERVER =
= MINŐSÉGI JÁTÉKOSOK =
= MINŐSÉGI ADMINOK =

= 100% CHEAT MENTESSÉG =


Ha kell egy kis tömény erotika, akkor gyere fel, és osztogasd a HS-t orrba, szájba ;)
De vigyázz, nehogy a fallosz rossz végére kerülj !

~ server information ~
20 SLOT
WAR MAPS


| MELLESLEG === ADIMN TGF [ ON ] 100% FREE |


MIÉRT HAGYNÁD KI ?? CSATLAKOZZ !!
94.199.178.241:27160
Jun 17, 2012 @ 4:50am 
Counter-Strike 1.6 STEAM Facebook Csoport!
Ide várjuk azokat a Counter-Strike játékosokat, akik rendelkeznek az eredeti játékkal!

https://www.facebook.com/groups/137370513066266/
Apr 29, 2012 @ 2:55am 
Debreceni configos?
Apr 20, 2012 @ 11:39pm 
debrecen höjj debrecen hööjj