STEAM GROUP
forFAIRPLAY.com forFAIRPLAY
STEAM GROUP
forFAIRPLAY.com forFAIRPLAY
1
IN-GAME
35
ONLINE
Founded
April 10, 2011
59 Comments
Nov 28, 2025 @ 11:43am 
parek.
Nov 8, 2016 @ 2:09pm 
SPECTRO (black,prázdnota) - MULTIHACK
IP: 46.13.105.106
STEAM ID: STEAM_0:0:183817990
PROFILE: http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/profiles/76561198327901708/
https://www.youtube.com/watch?v=L3EMSya5knY
Apr 19, 2016 @ 1:15pm 
http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/id/fixovic Report HIM FOR SCAMMING, HE SCAMMED MY MATE FOR 230 € in H1Z1 and 30 in CSGO, he's trusted slovak middleman and even he scammed cuz the value of items will rise up in H1Z1, so please be so nice and report him and clean community out of the SCAMMA'S!
Dec 13, 2014 @ 4:44am 
http://ffpapi.com/STEAM_0:0:42427071 poslite pozvanku pre kamosa do skupiny prosim :) rad by sa pridal
Feb 25, 2014 @ 12:30pm 
http://ffpapi.com/downloads Všechny pluginy jsou konečně volně ke stažení úplně všem. Různé verze pluginů byly na U2, SFT a VG serverech. GL & HF všem.
Jan 18, 2014 @ 7:05am 
Najväčší slovenský portál na scéne už 4roky, kvalitné servery,špičkový web,ts3.
web: www.v-gaming.sk
TS3: ts.v-gaming.sk
Nov 10, 2013 @ 3:44am 
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:14452446 Prosím pozvánku děkuji ;)
May 5, 2013 @ 10:34am 
Игровые сервера Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive Public 128 Tick - 89.20.146.13:27139
Apr 10, 2013 @ 1:20pm 
cawko som na http://forfairplay.com/wewantyou a rad by som sa pridal na post admina. Kto je veduci alebo zastup. Pridajte si ma na steame.
Mar 25, 2013 @ 2:19pm 
haloooooooooooooooooooooo
Mar 16, 2013 @ 3:58am 
Feb 12, 2013 @ 4:54am 
Feb 10, 2013 @ 5:08am 
Pozvanku by som poziadal ... http://forfairplay.com/STEAM_0:1:31502747 dakujem :)
Feb 2, 2013 @ 5:35pm 
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:912407 Dakto pozvánku. Ďakujem
Dec 20, 2012 @ 12:48pm 
217.73.17.221:27032 pls Pridte si zahrat :D
Dec 9, 2012 @ 4:13am 
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:5240830 Pozvánku poprosím ďakujem,
Nov 25, 2012 @ 1:44pm 
UNBAN..http://forfairplay.com/protests/1268-cheating-nolifer komedie,,,,jeste tam ma jeden ban kde jsou casy nesmyslne bez popisu:D to se poresi v tydnu,,CHH dostali breceli a dohodli ban,, jestli tohle nekdo usoudil jako WH_? tak uz to hrat nebudu protoze to nema smysl.
Nov 18, 2012 @ 4:52am 
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:54975352 Prosím o pozvánku. Ďakujem.
Oct 31, 2012 @ 5:31am 
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:274642 prosim o pozvanku dakujem.
Oct 19, 2012 @ 10:06am 
Ahoj BIRG až tu budeš skús sa mi ozvať dík. Máš ma na STEAMe ;D
Sep 17, 2012 @ 3:19am 
Prosím o pozvánku http://forfairplay.com/STEAM_0:0:398974 Díky
Aug 10, 2012 @ 3:32pm 
V minulosti to šlo. Nyní to vidí pouze schválení uživatelé.
Aug 10, 2012 @ 3:13pm 
Ještě otázka, můžu někde sledovat jak dopadli ty co jsem nahlásil? Díky :)
Aug 10, 2012 @ 3:32am 
Díky, vloženo.
Aug 9, 2012 @ 11:02am 
Tak místo IP serveru vložte odkaz na web a mělo by fungovat. Jakmile si najdu chvilku, opravím funkci která kontroluje zda je IP serveru zadanás právně.
Aug 9, 2012 @ 10:34am 
Ahoj, mám problém s nahlášením hráče, pořád mi to háže error E9005, asi se holt nemáte moc rádi s gamsites.
Tak budu rád, když to někdo vyplní za mě, nebo ještě lépe forfairplay vyřídí:

GameId: STEAM_0:1:712751
Skutečná Přezdívka (tohoto hráče): ★ KARTOFANSTAR ★
Medium (demo/screen): http://leteckaposta.cz/672630968
Hra: Counter-Strike 1.6
Odkaz na zápas (když je to Public/Mix/Gather - vložte IP serveru]: 81.0.217.174:27117
Text (all about your protest, times, in-game nick, more info) :
Po nahlášení byl zabanován na gamesites: http://www.gamesites.cz/amxban/Classic_servers/ban_list.php?bid=55172
http://gamesites.cz/counter-strike-1.6/Forum/post/31344-aim-1-cheat-nebo-skill

in-game přezdívka: xixixi

Díky moc
Aug 8, 2012 @ 7:05am 
pudicus: Hotovo
Aug 8, 2012 @ 4:53am 
Prosím o přidání na FFP.com . Děkuji ;; STEAM_0:1:48626343 .
Aug 5, 2012 @ 8:15am 
Moongose: Děkuji, chyba by měla býti opravena.
Aug 4, 2012 @ 2:18pm 
gj
Aug 3, 2012 @ 4:16am 
Moongose: Prosím pokuste se o to znovu. Opět by Vám měla vyskočit chyba. Ovšem nyní se mi již napíše přesný detail chyby do logu, děkuji.
Jul 30, 2012 @ 5:34am 
chyba při reportovaní http://nahraj.to/bpP
Jul 29, 2012 @ 12:41am 
mfps: I anti-cheat Vám jen tak zabanoval steam. Prostě všichni banují za nic, takový je dnešní svět. http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/profiles/76561197998993381
Jul 27, 2012 @ 11:30pm 
http://forfairplay.com/STEAM_0:0:40942952 unban :) request zamitnuty tak nac tu ste "
Jul 27, 2012 @ 11:29pm 
presne tak dopice mam BAN za nic na U2......porazis 2vranku ze 7medajlami a hned BAn a velice bojujeme proti cheatingu :D ujuuuuj
Jul 27, 2012 @ 12:27am 
tralala tak bojujte proti cheatingu ne proti oldschoolerom co to vedia hrat zbytocne banujete kamaratov potom
Jul 18, 2012 @ 3:59am 
Fungi: Zdravím, pouze něco zkouším. Chci dosáhnout propagace projektu, aby se posléze sehnal dostatek počet lidí, kteří budou ochotní pomáhat herní komunitě v boji proti cheatingu.
Jul 18, 2012 @ 3:49am 
Ahoj.. Můžu se zeptat proč tady sem a co se tady děje? :D
Jul 15, 2012 @ 1:17pm 
{LINK REMOVED} pozvanku ♥♥♥ :)
Jul 2, 2012 @ 4:45am 
Fair domena:D
Jun 17, 2012 @ 9:12am 
To je taký problém poslať pozvánku? ..
Jun 15, 2012 @ 12:47pm 
Jun 15, 2012 @ 7:29am 
Jun 5, 2012 @ 12:42pm 
May 22, 2012 @ 4:34am 
May 21, 2012 @ 6:32am 
Prosím pozvánku http://forfairplay.com/STEAM_0:1:318335 , děkuji. :)
May 21, 2012 @ 3:11am