STEAM GROUP
GodplaY Community GodplaY.ro
STEAM GROUP
GodplaY Community GodplaY.ro
0
IN-GAME
2
ONLINE
Founded
January 29, 2011
Location
Romania 
31 Comments
Nov 10, 2016 @ 3:43pm 
salut , comunitatea GodPlay , a fost inchisa ?? si urmatoarea intrebare va mai revenii vreodata ?? :steamsad::steamsad:
Sep 4, 2016 @ 4:57am 
@DigiLemon eu :D
Mar 18, 2015 @ 4:41am 
E careva de pe serverul de deathrun pe aici?
Sep 29, 2013 @ 7:12am 
Site-ul de anime al comunitatii MaxGame s-a deschis: http://anime.maxgame.ro/ . Vizitati forum-ul de anime pentru mai multe informatii,activitati,concursuri; iar daca aveti experienta in materie de Anime,va invitam sa faceti si o cerere pentru un acces. Pentru cei pasionati de gaming,comunitatea MaxGame dispune si de cateva servere de joc,curand chiar si un server private de metin2.Va asteptam!
FDPlay.Indungi.Ro / Cautam Admini capabili care pot dona maxim 5 euro :) Pe parcurs se va da si Up :D Va Multumesc De ceva ma gasiti pe steam pt mai multe detali
Feb 24, 2012 @ 12:58pm 
egătură :http://www.interaxion.in/torsteampowerdgamesonlygift1567879-steamgiftgetingamescomgift.steampowred.deidecar.com.brstep1phpredirgameredirect884124information0993giftgamesenjoy/
Trebuie să aveţi cel puţin un meci din contul dumneavoastra Steam
Numai jocuri gratuite sunt dăruit în această legătură într!
Veti primi cadou mai tarziu!
pentru a citi mai mult: https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=549
Nu uita să spun mulţumesc!
Feb 5, 2012 @ 2:19am 
CartofCubicX here:D
CS joc pe vreo 5 servere: hero, best, cs, putin dr si gg. Toate godplay!
Dec 30, 2011 @ 1:33am 
GodplaY the Best
Dec 23, 2011 @ 4:24am 
Sunt foarte Impresionat de respawn
Dec 12, 2011 @ 8:46am 
Castravete Posedat here :D
Oct 1, 2011 @ 11:23am 
GodplaY 4 Ev3R
Jul 20, 2011 @ 7:37am 
Salut sunt Had3$!
Jul 3, 2011 @ 12:21pm 
servus,sunt SWAT;)
Jul 3, 2011 @ 11:34am 
Sal sunt A$u dar miam schimbat numele e cineva?
Jul 3, 2011 @ 8:23am 
NADLAC.GODPLAY.RO
May 26, 2011 @ 7:27am 
here Aqua se stie =))
Apr 27, 2011 @ 8:50am 
sunt Godplay_Marius!
cineva online?
Apr 27, 2011 @ 1:33am 
servus :X
Apr 7, 2011 @ 6:18am 
Sarumana :))
Mar 17, 2011 @ 2:16am 
shut the ♥♥♥♥ up xD
Mar 12, 2011 @ 11:24am 
esti jalnic ma x zero
Feb 24, 2011 @ 10:17am 
Salut baieti... is *_* NiK3 *_*
Feb 23, 2011 @ 12:14pm 
connect hero.godplay.ro
Feb 22, 2011 @ 2:12pm 
qz0r ;x is here !
Feb 22, 2011 @ 1:57am 
Budink is here! nice to meet you :)
Feb 8, 2011 @ 10:59am 
salut ;;) hai sa facem cat mai mare grupu :*
Feb 6, 2011 @ 1:47pm 
Salut
Feb 1, 2011 @ 11:02am 
salut
Jan 29, 2011 @ 12:51pm 
connect dm.godplay.ro :D
Jan 29, 2011 @ 4:53am 
Noroc.
Jan 29, 2011 @ 3:45am 
re all :D