GRUPA STEAM
Rage Gangs.pl RGngs.pl
GRUPA STEAM
Rage Gangs.pl RGngs.pl
123
W GRZE
530
ONLINE
Założona
10 grudnia 2014
Język
Polski
Położenie
Poland 
Komentarzy: 1 157
31 maja o 8:36 
To jest martwe ?
9 maja 2025 o 15:31 
To ktoś na to czeka ?
XD
9 maja 2025 o 14:38 
2025, a my dalej czekamy. Pozdrawiam starą ekipę ; )
31 stycznia 2025 o 19:55 
♥♥♥♥,♥♥♥♥, podpaski, sperma!
13 sierpnia 2024 o 3:51 
ale kiepo grupa, same borowiki
5 lutego 2023 o 2:56 
Masz punkt towarzyszu.
4 lutego 2023 o 15:27 
Beka z was. Wielkie czekanie a jak już odpalał serwer to nikt nie grał xD
4 lutego 2023 o 8:52 
Kolejny rok czekania...
10 sierpnia 2022 o 3:17 
dalej czekam
23 lipca 2022 o 14:56 
dalej czekamy
16 lutego 2022 o 15:00 
Kiedy serwer wróci?
22 października 2021 o 4:15 
Jest wreszcie ten, serwer czy nie XD?
18 września 2021 o 5:20 
Kiedy serwer :tf:
30 sierpnia 2021 o 5:18 
https://youtu.be/gzGvfpGixAk
Jak ktos na tym grał moze pisac pv
13 lipca 2021 o 16:06 
Kiedy wróci serwer??
6 kwietnia 2021 o 4:38 
Witam, sewer wraca do żywych. Zapraszam na discorda: https://discord.gg/uZE4sJG6xE
3 lutego 2021 o 18:31 
XD
3 lutego 2021 o 14:47 
chcemy powrotu rage gangs city rp
3 lutego 2021 o 14:39 
Plus jeden
17 stycznia 2021 o 5:25 
dawajcie rage gangs wraca a nie ♥♥♥♥♥ jakies crimson gaming co possysa
14 października 2020 o 13:55 
ok
5 października 2020 o 12:36 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
14 sierpnia 2020 o 8:15 
Sataos pierdol się
14 sierpnia 2020 o 8:15 
No przespałem XDDD
14 sierpnia 2020 o 7:46 
wez ♥♥♥♥♥ filip ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :csgo_loser:
14 sierpnia 2020 o 6:26 
Chłop co przespał
14 sierpnia 2020 o 6:17 
Kiedy do ♥♥♥♥♥ będzie serwer miał być w maju a jest sierpień ♥♥♥♥♥
7 sierpnia 2020 o 6:27 
Można link do discorda?
7 sierpnia 2020 o 5:48 
nie ma
7 sierpnia 2020 o 3:48 
to jest server czy nie
22 lipca 2020 o 5:28 
a na modzie rp rodem z gta wiec by bylo parcie
22 lipca 2020 o 5:28 
dawaj start full by bylo ino crimsownnowania z marnym dark rp
22 lipca 2020 o 4:53 
Wiesz aktualnie upadł chyba kolejny serwer
21 lipca 2020 o 13:45 
Kiedy rage gangs
16 czerwca 2020 o 3:32 
Ta
16 czerwca 2020 o 2:56 
to wogole zyje XD?

29 kwietnia 2020 o 1:05 
a jeśli nie to można aktualne zapro na discorda jeśli jest?
29 kwietnia 2020 o 0:59 
serwer działa czy źle patrzę?
11 lutego 2020 o 11:51 
CITYRP juz jest!
2 lutego 2020 o 13:16 
https://discord.gg/he2bGq serwer we środe o 17 30!
1 lutego 2020 o 2:53 
link zniknie za 24 godziny ale może tam Rager rzuci to linka z zaproszeniem na czas nieokreślony
wbijać na discord tam wszystko się dzieje tak o https://discord.gg/R7N6hx
30 stycznia 2020 o 8:09 
Serwer planowany jest we środę na 17 30 :D
23 stycznia 2020 o 7:31 
Ta serwerownia jeszcze żyje? bo chciałbym pograć
16 stycznia 2020 o 12:07 
Jutro o 19
15 stycznia 2020 o 14:07 
kurde kiedy te rp bo mi sie ferje kończą
26 grudnia 2019 o 8:32 
można się dowiedzieć co się stało z serverami????
16 grudnia 2019 o 3:47 
Paczke darkrp ktos wysle ?
11 września 2019 o 15:22 
Heil Uesto! Heil Greedo!
30 sierpnia 2019 o 13:35 
Jutro
30 sierpnia 2019 o 11:37 
Kiedy będzie wielki powrót TTT :sir: ?