STEAM GROUP
Tempimy noobów twojastaralo
STEAM GROUP
Tempimy noobów twojastaralo
5
IN-GAME
23
ONLINE
Founded
December 1, 2010
Location
Poland 
53 Comments
Nov 9, 2016 @ 3:44pm 
Avatary na zamówienie :: :: :: Duży katalog :: :: Info na naszym profilu steam :: Zapraszamy.
Jun 15, 2015 @ 11:41pm 
powinno być tępimy noobów a nie tempimy
Jan 18, 2015 @ 1:51pm 
trzech do mmow na teraz
Oct 20, 2014 @ 2:59pm 
pozdrawiam grupa warta dołączenia nobów tepimy takich jak ja no lifmenów przeprszam cię nero ale miałem racje obi strony są winne kofliktu ukraina jak i rosja zaczeło od czego się zaczeło na ukrainie widziałem 1 dni w tv
Sep 21, 2014 @ 3:27pm 
May 4, 2014 @ 7:00am 
Co za zjeb stworzył grupę...
Jul 6, 2013 @ 8:43am 
Co za p1zda robila ta grupe? Zeby napisac "tempic" ♥♥♥♥♥ to trzeba byc TĘPY i w chuj wielkim noobem w ortografii.
Jebac wszystkie pizdy ktore wstepujac do tej grupy mysla ze sa FAJNI
Feb 17, 2013 @ 9:28am 
Serwer POLONIA zaprasza do gry! Rekrutacja na admina otwarta: http://poloniacss.manifo.com/ Szczegoly na forum! IP SERWERA: 193.33.34.122:27040
Sep 2, 2012 @ 9:34am 
TF2 IDLE SERWER!! ; IP: 188.165.225.112:27018 ; HASŁO : lol . PIERWSZE 32 OSOBY, KTÓRE BD MIALY PRZEGRANE NA SERWERZE 50H DOSTAJĄ ADMINA ZA FREEEEEE! pisać na steam !
Aug 2, 2012 @ 8:15am 
Jun 5, 2012 @ 8:16am 
To sie za bardzo nie różni XD
May 20, 2012 @ 8:33am 
Pierdolić Język Angielski i Hamerykański bez przesady .lubie Angielski ale Hamerykańskiego w ich języku nienawidzę.
May 20, 2012 @ 8:31am 
Jak latam z USAS-em to na kogoś się nadktnąłem a to Noob z Akimbo .a ja jedzę tym Hameruykańskim języjkiem żeby przestał
May 20, 2012 @ 8:30am 
Jebać Noobów sami kurwy i lezby lataja z tym pieprzonym Akimbo to tak człowieka podwzględem wkurwia się.
May 20, 2012 @ 5:55am 
Heh, nie każdy rodzi sie ProGraczem : P
Apr 27, 2012 @ 11:39am 
HAHAHA, jaka liczba członków... piekielna grupa...
Jan 21, 2012 @ 12:36am 
Powiedz nie ACTA
Nov 8, 2011 @ 1:07pm 
Zapraszam all fanow rocka i AC/DC http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/acdcfan/
Oct 22, 2011 @ 11:20pm 
siema jestem nowy w grupie i bardzo lubie w meczach klanowych uczestniczyc
Oct 22, 2011 @ 12:14pm 
No i co dałem swoją propozycję do konkursu z nowym avkiem i jajco już dwa tygodnie czekam i nikt mi nic nie napisał ani na profilu grupy ani na ogłoszeniu z konkursem, bo jak sie nie potoba ten avek co podałem heko link w komentach na ogłoszeniu to poszukam innego bo tak to musze czekać a już bym może znalazł
Oct 14, 2011 @ 3:39am 
Siema wszystkim jestem nowy, mam nadzieje że będzie nam się miło grało :D
Oct 9, 2011 @ 3:20am 
Co racja to racja
:)
Oct 9, 2011 @ 12:30am 
no i tyle po 666 a było tak fajnie XD
Oct 8, 2011 @ 5:56am 
Już 666 członków fajnie XD
Sep 18, 2011 @ 6:25am 
spoko to rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie coś będzie dziać w jakiejś grze (że będziecie coś organizować) to mówcie jak ją będe miał to sie z chęcią przyłącze.
Sep 17, 2011 @ 11:37am 
tak, bo noobów tepic trzeba!
Sep 17, 2011 @ 10:29am 
Siema nowy jestem. Czy nazwa tej grupy jest równomierna z celem jej istnienia XD
Sep 16, 2011 @ 12:10am 
KTO CHCE QS?
Aug 31, 2011 @ 1:42am 
Dajcie jakis fajny adres obrazka to wsadze
Aug 31, 2011 @ 1:41am 
:D
Aug 29, 2011 @ 10:56am 
Lepszy niż Pointman ;D
Aug 29, 2011 @ 8:56am 
a fettel tez człowiek xD
Aug 23, 2011 @ 2:56pm 
lepszy był z risen :P
Aug 12, 2011 @ 3:40am 
noobów tepić trzeba
Jul 20, 2011 @ 2:24pm 
jak battle field 3 bedzie w steamie to ten clan bedzie dla black ops i battle field wiec jeszcze wiecej osób bedzie mam na dziejie
Jun 22, 2011 @ 12:08pm 
Zwalcie se ;P
May 29, 2011 @ 12:29pm 
Śmierć frajerom
May 3, 2011 @ 9:18am 
Obie gry kupuje ;D
May 2, 2011 @ 1:03pm 
duzo :) mam lepsze ile osob sie wylaczy jak Baterfild 3 wyjdzie :)
Apr 28, 2011 @ 1:34pm 
Już niedługo premiera Wiedźminja 2, ciekawe ile osów wtedy się wyłączy ;-)
Mar 31, 2011 @ 5:09am 
Zgadzam się
Mar 18, 2011 @ 9:02am 
Ja to bym sjadł batona
Mar 18, 2011 @ 8:59am 
what is this for a group????????????????????????????????????????????????????????
Mar 14, 2011 @ 7:07am 
Aha
Mar 12, 2011 @ 12:34am 
Dec 30, 2010 @ 1:21pm 
... sory ale chyba tu nie moge nalezeć bo jestem noobem....