STEAM GROUP
ErrorHead.pl skrotjakis
STEAM GROUP
ErrorHead.pl skrotjakis
6
IN-GAME
19
ONLINE
Founded
April 16, 2018
26 Comments
Mar 7, 2023 @ 12:21pm 
japierdole pamietam jak z 4 lata temu gralem na servie bunnyhop errorhead niezla nostalgia
Jan 31, 2020 @ 11:23pm 
jevac ulanych adm z errora
Jan 31, 2020 @ 11:22pm 
stfu
Jan 31, 2020 @ 11:22pm 
jebac to pierdolonw bagno
Dec 3, 2019 @ 12:24pm 
to było na serwie paintball
Dec 3, 2019 @ 12:24pm 
dostałem bana za czyjś nick w grze mam kondzioluczka a dostałem bana za pashabicepsG2A
Oct 15, 2019 @ 8:10am 
mam sprawe odnosnie vipa na only mirage
Sep 26, 2019 @ 6:24am 
siema
Jul 21, 2019 @ 8:48am 
¯\_(ツ)_/¯
Jul 15, 2019 @ 4:26am 
Buźka na death run 1 kupiłem skrzydła i nikt ich nie widział było pisane że założone sprzedałem i proszę o 800 kredytów za skrzydła od mikeusza zostałem przeniesiony do cb proszę o zwrócenie kredytów
Jul 7, 2019 @ 9:43am 
Witam, mam sprawę odnośnie serwera Only AWP, ponieważ wszedłem na serwer i powiedziałem "siemka" wyrzucono mnie z serwera przez jakiś dzieciaków i nie mogę teraz wbić na serwer, Czy może mi ktoś to jakoś wyjaśnić?
Jul 1, 2019 @ 6:50am 
ej mam sprawe pbo leszowski mnie zbanowla za wh moge unbana? zoom jest swiadkiem
Jun 25, 2019 @ 9:16pm 
Witam :3
Apr 14, 2019 @ 9:54am 
Pomożecie? Mianowicie pewnego dnia chciałem wbić na serwer deathrun, ale powstrzymał mnie błąd o nazwie Engine Error i plik sprayer.wav. Na początku sprawdziłem spójność plików gry, a potem jak błąd nie ustawał zobaczyłem na necie, jak to naprawić. Pisali, żeby usunąć plik (z folderu Sound/player) sprayer.wav. Usunąłem, lecz nie pomogło, wiec pisze to tutaj z nadzieją o waszą pomoc.
Apr 13, 2019 @ 12:42pm 
witam witam
Apr 10, 2019 @ 9:45am 
witam :steamsalty:
Mar 31, 2019 @ 9:14am 
śema
Mar 9, 2019 @ 11:54am 
elo
Mar 9, 2019 @ 4:42am 
elko
Feb 22, 2019 @ 3:55pm 
Siema !
Feb 15, 2019 @ 11:42am 
siemanko grupa!
Feb 12, 2019 @ 2:01am 
Witam i na grupce :lunar2019wavingpig:
Jan 23, 2019 @ 10:41am 
witam wita
Jan 14, 2019 @ 12:27pm 
witam
Nov 13, 2018 @ 9:33am 
Witam posiada ktos gre Factorio ??
Jul 25, 2018 @ 9:12am 
co z serwerem??