STEAM GROUP
Zioom Youtube Team Zioom & YT
STEAM GROUP
Zioom Youtube Team Zioom & YT
38
IN-GAME
167
ONLINE
Founded
June 29, 2014
Language
Polish
Location
Poland 
360 Comments
Apr 14, 2023 @ 1:16pm 
szkoda że arecki nagrywa na twichu bo jedyny minusem tej strony że jak nie jesteś na czasie to nie możesz skomentować filmu mógł by wrzucać zapisy z live na yt no chyba że nie morze po przez algorytm
May 26, 2022 @ 9:51am 
#SaveTF2
Dec 3, 2021 @ 1:44pm 
Szkoda że Arecki usunął filmy na kanale tyle lat pracy i wszystko poszło na marne
Jan 16, 2020 @ 7:56am 
Uważajcie w waszej grupie jest scammer a jego nick to 🗣¡SkyFix
Mar 22, 2019 @ 12:19pm 
Witam czesć siemanko z tej strony Damian. Zwany także jako QRA , robię avatary na zamówienie , bannery i wszelkie grafiki związane z yt , steam , twitchem oraz wiele wiele innych a wszystko to tylko za jakieś itemki do tfa *TANIO* . Dodaj mnie do znajomych lub napisz pod moim profilem po więcej informacji ;)
Mar 13, 2019 @ 5:04am 
Witam czesć siemanko z tej strony Damian. Zwany także jako QRA , robię avatary na zamówienie , bannery i wszelkie grafiki związane z yt , steam , twitchem oraz wiele wiele innych a wszystko to tylko za jakieś itemki do tfa *TANIO* . Dodaj mnie do znajomych lub napisz pod moim profilem po więcej informacji ;)
Mar 2, 2019 @ 4:14am 
Witam czesć siemanko z tej strony Damian. Zwany także jako QRA , robię avatary na zamówienie , bannery i wszelkie grafiki związane z yt , steam , twitchem oraz wiele wiele innych a wszystko to tylko za jakieś itemki do tfa *TANIO* . Dodaj mnie do znajomych lub napisz pod moim profilem po więcej informacji ;)
Jun 28, 2018 @ 9:46am 
STOP AKTA 2.0
May 21, 2018 @ 11:15am 
AREK ŻYJE LUDZIE! DAWAĆ MU DONEJTY ŻEBY SIĘ UCIESZYŁ XD.
JUŻ DOSTAŁ PONAD 150 zł!
May 18, 2018 @ 6:24am 
arek bendziesz na grywał jeszcze
:steamhappy:
Mar 5, 2018 @ 5:59am 
Witam zamienię to konto na inne z gra GTA V
Mar 5, 2018 @ 5:59am 
Witam zamienię to konto na inne z gra GTA V
Mar 5, 2018 @ 5:59am 
Witam zamienię to konto na inne z gra GTA V
Feb 16, 2018 @ 9:43am 
Szukam ludzi do TF2 na granie kto chce doda do znaj
Nov 27, 2017 @ 12:47pm 
szukam osoby chetnej do robienia misji :csgohelmet:
osoby zainteresowane niech wysla mi zaproszenie :steamhappy:
Nov 15, 2017 @ 10:18am 
Kiedy live lub odcinek?
Nov 12, 2017 @ 10:05am 
kto gar mvsm 2 miaste wszystkie misje oprócz 1 na roternburg
Nov 5, 2017 @ 5:52am 
☆☆Witam mam na sprzedaż konto steam z grami takimi jak: CsGo (ranga kalach w laurach), EuroTruckSimulator2, NeedForSpeedShift,Cs1.6 cena jaką chcialbym otrzymać za konto to 50 zł psc pisać ☆☆
Nov 5, 2017 @ 5:52am 
☆☆Witam mam na sprzedaż konto steam z grami takimi jak: CsGo (ranga kalach w laurach), EuroTruckSimulator2, NeedForSpeedShift,Cs1.6 cena jaką chcialbym otrzymać za konto to 50 zł psc pisać ☆☆
Nov 5, 2017 @ 5:52am 
☆☆Witam mam na sprzedaż konto steam z grami takimi jak: CsGo (ranga kalach w laurach), EuroTruckSimulator2, NeedForSpeedShift,Cs1.6 cena jaką chcialbym otrzymać za konto to 50 zł psc pisać ☆☆
Nov 1, 2017 @ 1:42pm 
Sprzedam opla
Oct 23, 2017 @ 3:56am 
Sprzedaje 1 broń za scrapa
Oct 6, 2017 @ 8:37am 
sprzedaje unusuale za skiny do cs go TRADE ME!
Sep 14, 2017 @ 7:15am 
kto gra mann up
Aug 1, 2017 @ 7:59am 
Konkurs na drwine kozacki kop , kartonowe szpiegostwo , bilet mann co i 5 czapek zapraszam do wzięcia udziału http://aqua.hsduabhb-nmzhi.cf/groups/ahadhad#events/1439315797586065797
Jul 31, 2017 @ 10:07am 
Grzesiek, Arek udało mi się dostać australium sticky launcher za 4 misją :3
Jul 16, 2017 @ 6:44am 
Wymienię Kosmetyk dla kazdej klasy: "Bandana Pięściarza" Chcialbym otrzymac: Czapke Rorabiaka dla Skauta Lub jakies inne fajne kosmetyki Moge też wymienic "Konge" za Kazacki kop czy jakos tam sie to zwalo Wiećie ta drwina :P
:steamhappy:
Jul 12, 2017 @ 10:23am 
Sprzedam wyspecjalizowaną serie zabójstw do pyro broń poskramiacz płomieni 11 ref
Jul 10, 2017 @ 11:54pm 
elo
May 24, 2017 @ 1:49pm 
Sprzedaję klucz do Wiedżmina 2 ( na platformę GOG ) za jednego teefowego keja lub itemy ( np. czapki , drwiny ) warte więcej niż kej :) Miłego dnia
May 24, 2017 @ 8:05am 
kiedy coś nagracie ?
May 24, 2017 @ 6:18am 
kiedy filmik na youtube?
( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nudy
May 19, 2017 @ 7:38am 
Unsub.
May 19, 2017 @ 7:37am 
R.I.P tf2 tak lubiłem ich filmiki
Apr 24, 2017 @ 11:26am 
Wkoncu
Apr 19, 2017 @ 10:20pm 
Nie wmawiaj wszystkim tego co myślisz.
Mar 23, 2017 @ 10:30am 
Grzesiu i Arek skończyli z TFem #potwierdzone info
Mar 5, 2017 @ 3:13am 
ELO
ktoś jest
Feb 6, 2017 @ 11:59am 
AUSI dropło mi wczoraj :D Był to mój 10 lub 9 tur, i jest to wyrzutnia bomb samoprzylepnych, grzesiu patrz i płacz :D
Jan 7, 2017 @ 3:14am 
Arek mam bilety i mogę grać tylko kiedy:steamhappy:
Dec 25, 2016 @ 2:05am 
Pograłbym w MVM ale bileta nie mam :(
Dec 25, 2016 @ 12:49am 
Wesołych Świąt~!
Dec 13, 2016 @ 9:17am 
Grzesiu czm sprzedałeś cały eq?
Czy to jest znak że kończysz z tf2? Plz opdisz.
Dec 12, 2016 @ 9:11am 
on gra w tf2/////// No nie będę kłamał. Mamy przejebaną sytuację z ocenami w tym semestrze.
Stres źle wpływa na nagrywke. Fakt, zero info znowu z mojej strony :/
Ale ale, są święta, semestr się kończy, planujemy w czwartek nagrać dla was mvm!~~~ms.grzesków/Nowa zajebista stronka, + info o yt
Dec 8, 2016 @ 12:37am 
Co nie? Też lekko zawiedziony jestem. :((((((((((((((((((((
Dec 7, 2016 @ 12:45pm 
Kurdę ;( ! Szkoda że odeszli od TF2 >:CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC .
Dec 7, 2016 @ 12:20pm 
Arek widzę że tam jesteś, powiedz, czemu ty i grzesiek, a conajmniej grzesiek odeszliście od tf2?
Dec 7, 2016 @ 11:54am 
Czyli że grześo skończył z tf2? Bo widzę że całe eq sprzedał.