Comments
May 14 @ 2:24pm 
Mam na imię Dawid Kamil jestem osobą niepełnosprawną nie umiem czytać ani pisać i dodawać i odejmować i używał Google Tłumacz

wykryto napobudliwość psychoruchową jak miałem 5 lat i byłem małym dzieckiem widzowie

zażywam mocne leki psychotropowe przypisane przez psychiatrę w Pabianicach w zakładzie psychiatrycznym widzowie

i zażywam też mocne leki na serce i nie mogę się denerwować bo mogę wylądować w zakładzie psychiatrycznym w Pabianicach

jak dostanę padaczki to mogę wylądować w zakładzie psychiatrycznym w Pabianicach

mój tata ma 62 lata i się mną opiekuje bo jestem osobą niepełnosprawną i jest moim prawnym opiekunem

będzie mi smutno jak będziecie Śmiali się z mojej choroby widzowie bo jestem osobą niepełnosprawną i mogę się popłakać

mam pierwszy stopień upośledzenia w stopniu umiarkowanym i mam pierwszą grupę inwalidzką widzowie
Apr 30 @ 11:21am 
____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄
───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█
────█░░█░░░░░█░░█
─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄
█░░▀─▀▄░░░░░░░▄▀─▀░░█
 █▄█ █▀█ █▀█ █▀█ █▄█
 █▀█ █▀█ █▀▀ █▀▀ ░█
 ♥ 🅱🅸🆁🆃🅷🅳🅰🆈 ♥
Apr 26 @ 10:58am 
Nikt nie bierze pod uwagę, że Kasia próbowała zrobić coś dobrego dla zwierząt. Nie wchodząc w szczegóły, założyła, że działania firmy są etyczne, skoro finansowanie przeznaczone będzie na szczytny cel. Kasia miała szczytne i dobre intencje, a po prostu nie zgłębiła tematu na tyle żeby się ustrzec przed takimi sytuacjami. I naprawdę najgorszym skur... Jest pisanie teraz o Kasi, że ociepla swój wizerunek poprzez to działanie, zamiast zastanowić się i sprawdzić jaką osobą jest Kasia. Także GTFO hejterzy.
Apr 26 @ 10:57am 
Kasia jest dla mnie takim kotem... Dla faceta zgolić się na łyso to nic nadzwyczajnego. Jednak kobieta, której włosy latami będą rosnąć do tej długości, to jest ... Brak mi słów. Kasia przez kot ❤❤❤❤❤ Obrzydliwe jest pisanie, że Kasia zrobiła to dla ocieplenia wizerunku. To jest takie przykre... Jak można nie rozumieć, że Kasia nie oszukała na dotacji, bo takie rzeczy tyle kosztują, niestety czasem tak się zdarza, że po drodze coś nie zagrało i firma nie odniosła sukcesu. Bo wygłaszane słowa na temat oszustwa z góry zakładają, że każda firma odnosi sukces, a te które coraz ciężej prosperują to na pewno oszustwo. Druga sprawa, to współpraca...
Apr 19 @ 2:34pm 
micro cypek is addicted to actimel
Apr 18 @ 12:14pm 
Dla koneserki wściekłych kwadratów, pozdrawiam z Krainy Wielkiego Brata :p2turret:
Apr 18 @ 7:55am 
:SoraShock:
Apr 11 @ 9:33am 
yhy no na pewno
Apr 10 @ 3:23pm 
juz mi to wstawiales
Apr 10 @ 3:19pm 
Czesc💙💛💙💛 jestem obywatelem ukrainy, ebane polaki nie roby evane 💙💛💙💛 slava ukraini tylko ukraina 💙💛💙💛
Apr 7 @ 7:31am 
jd jd jd jd
Mar 30 @ 3:30am 
witam
Mar 26 @ 6:05am 
tak, pozdrawiam
Mar 25 @ 3:39pm 
Rozumiem, że to pani jest osobą decyzyjną?
Mar 13 @ 4:10pm 
Ja jestem sobą. Mama sprząta, a ja jej nie pomagam. Ja nie zamierzam sie zmieniać ..nie bój sie.
Mar 12 @ 2:32am 
litwo ojczyzno moja ty jestes jak zboze jak ja ją bym cie cenil i wspomugl bym cie mugl w orze no
Mar 10 @ 6:06am 
czysto teoretycznie zaluzmy zaluzmy czysto teoretycznie ze jestes prezydentem HUJOLANDI hujolandia zajmuje powiecmy 30% naszego globu twoja hujolandia jest mocarstwem nuklarnym atomowym jakimkolwiek jest bardzo potezna militarnie i wogule prawda? i w pewnym momencie przylatuje ci jakis przedstawiciel ♥♥♥♥♥ CIPKOLANDI drugiej planety cipkolandi i muwi ci tak sluchaj ziomie z hujolandii albo sie dogadujemy i przylatuje do ciebie co tydzien i przygotowywujesz mi tutaj 10 mezczyzn 10 kobiet to tam tam to to ALBO WRACAM NA MUJ STATEK I ODPALAM ♥♥♥♥♥ MOJE MIEDZYGALAKTYCZNE DZIALO W TWOJOM PIERDOLONOM PLANETE CO BYS ZROBIL? co bys zrobil? w takim przypadku? co bys zrobil??? dobra jebnal bys jego dzialem nie wrocilby na statek odpaliliby to dzialo i wyjebali ci w planete i bys zniknal rozumiesz mnie o co chodzi to brzmi absurdalnie niedorzecznie niehumanitarnie niehonorowo
Feb 14 @ 3:15pm 
A jakoćci wspominałem już niegdyś, świętej pamięci mój wujaszek był mąż zacny, lecz surowy wielce. Jam zaś ledwie pacholę był, może lat pięć, może i sześć miałem - któż by to dziś zliczył! Młodziuchny tedy byłem, a wuj u babki naszej w gościnie siedział. I rzekłem żartem, podkreślam — dla żartu jeno!, rym taki mi się w głowie uroił: „Wujek - Kujek!” - rzecze ma niewinna dusza, przez „k”, przez „k”, bom sobie rym taki upodobał. Lecz ledwie słowo z ust mych wypadło, wujaszek srogo na mię spojrzał, a wnet, nie mówiąc ni słowa, liścia takiego mi zdzielił w pysk, że aż echo po izbie się rozniosło! I od onych czasów, powiadam wam, żadnego już żartu z wujem nie śmiałem czynić.
Feb 11 @ 11:11pm 
spaniale zbyszek dziekuje za ten komętarz
Feb 11 @ 7:00pm 
Franek Kimono bardzo sie bał, podobno szybko stąd spierdalał gdy go zobaczył to nawet nie raczył wspominać o tym że kiedyś coś znaczył. na koniec powiem Wam moi mili, sąsiedzi Wojfra bardzo lubili, wyjścia nie mieli, więc się zrzucili, i oto co mu ♥♥♥♥♥ kupili: karte Ikea za 100 tysiecy, by nie zabraklo mu nigdy więcej, foteli kanap stołów sedesów i jeszcze starczylo na kilka dresów.
Feb 11 @ 7:00pm 
Ciało Boga, głos anioła, wzrok sokoła, mózg bawoła...
...pięść ze stali, klata goła, nic pokonać go nie zdoła, kibel fotel pufa stół, ten ostatni pękł na pół. nawet Chiny się poddają kiedy Wojfra oglądają, zrezygnował sam John Wick, taki z Wojfra silny byk. Julian Tuwim z grobu wstał i tak o nim napisał: choćby przyszła setka Norrisów, tuzin Stathamów, pięciu Willisów, dominos pizza oraz Bruce Lee - zastaną tylko zamknięte drzwi. on czasu nie ma na takie pierdoły by ktos podziwiał jego tors goły. w pełnym skupieniu buduje ciało a tego ciała ciągle mu mało, podniósłby słonia gdyby się dało....to zajebiscie by wygladalo.
Jan 14 @ 7:47pm 
Rozpoczynam optymalizację Monte Carlo (200000 iteracji)...
Cel: w ≈ 15.0 mm | Limit A < 15370.0 mm2

Zakończono w 25.00 s.
Nie udało się znaleźć rozwiązania w zadanym limicie pola/iteracji.

W życiu bywa tak, że trzeba podjąć wiele prób, ale Weronika zawsze wykonuje swoje zadanie po tej pierwszej. Serdeczne pozdrowienia dla wyjątkowej osoby! I dużo zdrowia dla twoich bliskich :-)
Jan 10 @ 12:55am 
To był żuber z sarną, i spadałem i spadłem na żubra i on powiedział nie to niezabardzo jest płaska ziemia, to jest pół okrągła. Ale ja mówię co ty pier***sz to musi być inaczej, jak inacz--, jak a on mówi do mnie inaczej? O Jak inaczej.
A ja za róg go mówi Inaczej, mówi Inaczej, jak inaczej. Ktoś wymyślił ziemię. Czy jest płaska. Ja mówię co ty pier***sz k**wa głupoty jak jest pół okrągła a z tej strony jest okrągła. I on mi zaczeliśmy myśleć.
O cholera. Dobry człowiek! Jakie, ja mówię, myślę to dobry człowiek? Popatrzcie na historię na którą niektórzy lecieli na księ— kśniżyc, polecieli dalej i lądowali na żubra.
:winter2019surprisedsnowman:
Jan 3 @ 2:21am 
╔╗╔╗─────────╔═╦╗─────╔═╦╗˛.o•°★°•o.˛ ★ ★ ★☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
║╚╝╠═╗╔═╦═╦╦╗║║║╠═╦╦╦╗╚╗║╠═╦═╗╔╦╗☆☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
║╔╗║╬╚╣╬║╬║║║║║║║╩╣║║║╔╩╗║╩╣╬╚╣╔╝★☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
╚╝╚╩══╣╔╣╔╬╗║╚╩═╩═╩══╝╚══╩═╩══╩╝★☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
──────╚╝╚╝╚═╝☯✫✰★✰✫☯ 2026 ★☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
wesolego swieta roku nowego :winter2019happysnowman::lunar2019piginablanket:
Jan 2 @ 11:08am 
gdzie ten zasieg
Dec 25, 2025 @ 7:41am 
Wesolych★* 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
•。★swiont dla cb★ 。* 。
° 。 ° ˛˚* _Π_____*。* ˚
˚ ˛ •˛•˚ * /______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚˛|田 田|門| ˚ *
Dec 23, 2025 @ 4:08am 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⠀⠀⡰⡇⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠰⢾⠇⠨⡦⠀⠂⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⡀⠀⢈⣹⠜⠻⢾⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠁⢠⣿⡵⠾⣻⣶⠿⠦⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⢀⠀⢀⣠⣮⣦⡶⠻⠛⢶⣄⡀⠁⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣽⠏⠁⣠⣂⣦⣈⣝⣦⣄⠀
⠀⠀⠀⠀⠁⣠⣾⣵⣾⣾⠟⡙⠟⠿⣍⡉⠀⠀⠆⠀⠀
⠀⠰⠀⠀⠄⣠⣶⣾⣭⡶⠟⠻⣶⡰⣜⣳⣦⣄⠀⡀⠀
⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣿⣋⡴⣪⠎⣄⡙⠻⠿⣯⣉⠉⠀⠀⠀
⠀⠂⠀⢀⣉⡭⢿⡛⣛⣵⠎⠀⠙⢾⣶⣦⣭⣷⣦⠐⠀
⠀⠀⢈⣙⣿⡿⠿⠟⣋⢅⡄⡄⡐⣄⢤⣉⠷⢦⣄⣀⠠
⠐⠾⠿⢽⣷⡶⠶⡿⣓⣭⣾⣿⢷⣬⣓⢿⠿⠿⣯⣉⣁
⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠛⠛⠉⢀⣿⢿⡀⠙⠋⠓⠿⠿⠏⠉⠉
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⠤⠶⠾⢿⡯⠷⠶⠤⠄⠀⠀⠀⠀⠀

⠀🎅 𝙈 ҉𝙚 ҉𝙧 ҉𝙧 ҉𝙮 𝘾 ҉𝙝 ҉𝙧 ҉𝙞 ҉𝙨 ҉𝙩 ҉𝙢 ҉𝙖 ҉𝙨 🎅
Dec 21, 2025 @ 7:23am 
meow
Jun 21, 2025 @ 1:13pm 
​​Czesc💙💛💙💛 jestem obywatelem ukrainy, ebane polaki nie roby evane 💙💛💙💛 slava ukraini tylko ukraina 💙💛💙💛
Jun 7, 2025 @ 5:53am 
Karol nawrocki muj prezydent ❤jestesc wspanialy razem z twojo zono i dziecmi i piekno kasio az milo paczyc nawaz ❤
May 17, 2025 @ 4:29pm 
Weroniko dlaczego masz 350,9 godz. w grze stary pierścień
May 12, 2025 @ 1:21pm 
⠀ /l、
(゚、 。 7
⠀ l、゙ ~ヽ
  じしf_, )ノ
Apr 3, 2025 @ 9:10am 
grube koty
Mar 29, 2025 @ 10:38am 
⢠⠊⣉⠒⠤⢀⡀          ⡐⢁⠴⢜⢄
 ⡎⢸  ⠉⠐⠢⢌⠑⢄    ⡸  ⡆    ⠣⠱⡀
 ⡇⢸        ⣀⠗  ⠉⠉⠁  ⠙⠢⠤⡀⢃⢱
 ⡇⠘⣄⢀⠔⠉                    ⠈⠁⠘⡄
 ⢇    ⠁                              ⠘⡄
 ⢸            ⢀⣀⣀⡀        ⢀⣀⣀⡀  ⢣
 ⡸        ⢴⣾⡿⠿⠿⠇        ⠘⠛⠛⠛  ⠈⢄
⠰⡁              ⢠⠒⠢⡀⠈⠒⠊    ⡠⢄  ⡘
 ⠱⣀          ⢀⠜    ⠇        ⢀⠔⠁  ⡏
     ⠑⠤⢄⣀⠔⠁    ⡜        ⠊⠁  ⢀⠜
ʜᴀᴠᴇ ᴀ ɴɪᴄᴇ ᴅᴀʏ
Mar 21, 2025 @ 11:39am 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⠧⢤⣀⡀⠀⠀⠀⢈⡵⠋⠁⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣦⣄⡉⠳⣄⣴⠋⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⢀⣴⠿⠛⠿⠿⠿⠏⢡⣦⣤⣀⠉⠛⠦⣄⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀
⠀⠀⠀⠈⠀⠒⠒⠒⠲⢶⣤⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⣤⣤⣤⣤⣤⣤⣤⣤⣀⠀⠘⣿⣦⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣤⣤⣤⣤⣤⣄⠀
⠀⣿⣿⡇⠀⠈⠙⢿⣿⣧⠀⢸⣿⣷⠀⠀⠀⣴⣿⠋⠀⠀⠀⠉⠻⠂
⠀⣿⣿⡇⠀⠀⣀⣾⣿⠟⠀⢰⣶⣶⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⣤⣄⡀⠀⠀
⠀⣿⣿⡇⠘⠛⠛⠋⠁⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠈⠛⠛⠿⢿⣿⣿⣦
⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀⢸⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣻⣿
⣤⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣼⣿⣿⣦⠀⢸⣿⣷⣶⣶⣶⣶⡾⠟

uwu
Feb 24, 2025 @ 3:47am 
⣿⣿⣿⣿⣿⠟⠋⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢁⠈⢻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠈⡀⠭⢿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡟⠄⢀⣾⣿⣿⣿⣷⣶⣿⣷⣶⣶⡆⠄⠄⠄⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡇⢀⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣇⣼⣿⣿⠿⠶⠙⣿⡟⠡⣴⣿⣽⣿⣧⠄⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣾⣿⣿⣟⣭⣾⣿⣷⣶⣶⣴⣶⣿⣿⢄⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⣩⣿⣿⣿⡏⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣹⡋⠘⠷⣦⣀⣠⡶⠁⠈⠁⠄⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣍⠃⣴⣶⡔⠒⠄⣠⢀⠄⠄⠄⡨⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⡘⠿⣷⣿⠿⠟⠃⠄⠄⣠⡇⠈⠻⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡿⠟⠋⢁⣷⣠⠄⠄⠄⠄⣀⣠⣾⡟⠄⠄⠄⠄⠉⠙⠻
⡿⠟⠋⠁⠄⠄⠄⢸⣿⣿⡯⢓⣴⣾⣿⣿⡟⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣿⡟⣷⠄⠹⣿⣿⣿⡿⠁⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
Feb 11, 2025 @ 12:42pm 
⠀⢸⠂⠀⠀⠀⠘⣧⠀⠀⣟⠛⠲⢤⡀⠀⠀⣰⠏⠀⠀⠀⠀⠀⢹⡀
⠀⡿⠀⠀⠀⠀⠀⠈⢷⡀⢻⡀⠀⠀⠙⢦⣰⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀
⠀⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣻⠞⠛⠀⠀⠀⠀⠻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀
⠀⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠓⠒⠓⠓⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀
⠀⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣸⠀
⠀⢿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⣀⣀⠀⠀⢀⡟⠀
⠀⠘⣇⠀⠘⣿⠋⢹⠛⣿⡇⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⢳⠉⠀⣠⡾⠁⠀
⣦⣤⣽⣆⢀⡇⠀⢸⡇⣾⡇⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡷⠀⢸⡇⠐⠛⠛⣿⠀
⠹⣦⠀⠀⠸⡇⠀⠸⣿⡿⠁⢀⡀⠀⠀⠿⠿⠃⠀⢸⠇⠀⢀⡾⠁⠀
⠀⠈⡿⢠⢶⣡⡄⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠀⣴⣧⠆⠀⢻⡄⠀⠀
⠀⢸⠃⠀⠘⠉⠀⠀⠀⠠⣄⡴⠲⠶⠴⠃⠀⠀⠀⠉⡀⠀⠀⢻⡄⠀
⠀⠘⠒⠒⠻⢦⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣤⠞⠛⠒⠛⠋⠁⠀
Jan 4, 2025 @ 12:36pm 
najlepszy gracz FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION jakiego widziałam
Dec 2, 2024 @ 11:55am 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣤⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⣠⣴⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣮⣵⣄⠀⠀⠀
⠀⠀⢾⣻⣿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢿⣿⣿⡀⠀
⠀⠸⣽⣻⠃⣿⡿⠋⣉⠛⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣏⡟⠉⡉⢻⣿⡌⣿⣳⡥⠀
⠀⢜⣳⡟⢸⣿⣷⣄⣠⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣤⣠⣼⣿⣇⢸⢧⢣⠀
⠀⠨⢳⠇⣸⣿⣿⢿⣿⣿⣿⣿⡿⠿⠿⠿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⡟⢆⠀
⠀⠀⠈⠀⣾⣿⣿⣼⣿⣿⣿⣿⡀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣽⣿⣿⠐⠈⠀⠀
⠀⢀⣀⣼⣷⣭⣛⣯⡝⠿⢿⣛⣋⣤⣤⣀⣉⣛⣻⡿⢟⣵⣟⣯⣶⣿⣄⡀⠀
⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣾⣶⣶⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢿⣿⣿⣧
⣿⣿⣿⠿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠿⣿⡿
Nov 28, 2024 @ 11:22pm 
halo?????????
Nov 28, 2024 @ 10:07am 
halo??
Nov 28, 2024 @ 8:58am 
halo?
Nov 23, 2024 @ 9:55am 
─▄████▄████▄
██▒▒▒▒█▒▒▒▒██(¯`•´¯)
▀██▒▒▒▒▒▒▒██▀.*•❀•*.
─▀██▒▒▒▒▒██▀.•..(¯`•´¯)
───▀██▒██▀(¯`•´¯)*•❀•*
─────▀█▀…•..*•❀•*

♥𝙖𝙙𝙙 𝙢𝙚 𝙥𝙡𝙚𝙖𝙨𝙚♥
Nov 6, 2024 @ 10:07pm 
æ
Sep 19, 2024 @ 3:48pm 
⠿⡀⠀ ⠀ ⠀ ⣀⡴⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣦⡀
⠀⠀⠀⠀⠑⢄⣠⠾⠁⣀⣄⡈⠙⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣆
⠀⠀⠀⠀⢀⡀⠁⠀⠀⠈⠙⠛⠂⠈⣿⣿⣿⣿⣿⠿⡿⢿⣆
⠀⠀⠀⢀⡾⣁⣀⠀⠴⠂⠙⣗⡀⠀⢻⣿⣿⠭⢤⣴⣦⣤⣹⠀⠀⠀⢀⢴⣶⣆
⠀⠀⢀⣾⣿⣿⣿⣷⣮⣽⣾⣿⣥⣴⣿⣿⡿⢂⠔⢚⡿⢿⣿⣦⣴⣾⠸⣼⡿
⠀⢀⡞⠁⠙⠻⠿⠟⠉⠀⠛⢹⣿⣿⣿⣿⣿⣌⢤⣼⣿⣾⣿⡟⠉
⠀⣾⣷⣶⠇⠀⠀⣤⣄⣀⡀⠈⠻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠉⠈⠉⠀⠀⢦⡈⢻⣿⣿⣿⣶⣶⣶⣶⣤⣽⡹⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠲⣽⡻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣜⣿⣿⣿⡇
⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣷⣶⣮⣭⣽⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣀⣈⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
Sep 18, 2024 @ 11:42am 
klamie +rep
Sep 18, 2024 @ 3:34am 
chcesz dostac reporta za pomawianie? -rep
Sep 9, 2024 @ 1:27pm 
i po co klamiesz? -rep
Sep 9, 2024 @ 12:25pm 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Sep 9, 2024 @ 12:22pm 
Igniss
posiada teraz A Park Full of Cats: Haunted Ride
Przygotuj się na dreszczyk emocji w "Park Pełen Kotów: NAWIEDZONA PRZEJAŻDŻKA", niesamowitej zawartości do pobrania dla gry "Park Pełen Kotów". Wyrusz na upiorną przygodę w sześciu nawiedzonych scenariuszach! Czy jesteś wystarczająco odważny, aby stawić czoła nawiedzonej przejażdżce?
Polub to
1 użytkownik, jutop, lubi to

jutop 45 min temu
pozdrawiam