Install Steam
sign in
|
language
简体中文 (Simplified Chinese)
繁體中文 (Traditional Chinese)
日本語 (Japanese)
한국어 (Korean)
ไทย (Thai)
Bahasa Indonesia (Indonesian)
Bahasa Melayu (Malay) BETA
Български (Bulgarian)
Čeština (Czech)
Dansk (Danish)
Deutsch (German)
Español - España (Spanish - Spain)
Español - Latinoamérica (Spanish - Latin America)
Ελληνικά (Greek)
Français (French)
Italiano (Italian)
Magyar (Hungarian)
Nederlands (Dutch)
Norsk (Norwegian)
Polski (Polish)
Português (Portuguese - Portugal)
Português - Brasil (Portuguese - Brazil)
Română (Romanian)
Русский (Russian)
Suomi (Finnish)
Svenska (Swedish)
Türkçe (Turkish)
Tiếng Việt (Vietnamese)
Українська (Ukrainian)
Report a translation problem

⠀⣼⡿⠟⠉⠀⠀⠹⢿⠃⠀⠀⠉⠙⠋⠉⠉⠉⠉⢹⣿⡏⠀
⡼⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣾⣿⡟⠁
⣿⡗⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⡾⣿⡟⠀⠀
⣿⡇⠀⣀⣀⣀⣀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⣿⡏⠀⠀⠀⠀
⣿⣿⡿⠋⠉⠉⠙⢿⣷⣀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⣽⠇⠀⠀⠀⠀⠀
⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡇⠀⠀⠀⠀⢸⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀
⢸⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⠇⠀⠀⠀⠀⣾⡟⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠙⠿⢦⣤⣤⣴⡿⠋⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⠀⠀
旧年中は大変お世話になりました。
本年もどうぞよろしくお願いいたします。
皆さまにとって、幸せあふれる一年になりますように。
✦✨ 令和七年 元旦 ✨✦
★ Happy New Year ★
Thank you for all your support this past year.
Wishing you a year filled with success, joy, and new beginnings.
Let’s make this year unforgettable!
hi future millionaires going for level 280 happy xmas
it's your life not someone else's.
⣿⣿⣿⡇⠹⢇⡹⣿⣿⣛⣓⣿⡿⠞⠑⣱⠄⢀⣴⣿⣿⣿⣿⡟
⣿⣿⣿⣧⣸⡄⣿⣪⡻⣿⠿⠋⠄⠄⣀⣀⢡⣿⣿⣿⣿⡿⠋
⠘⣿⣿⣿⣿⣷⣭⣓⡽⡆⡄⢀⣤⣾⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠋
⠄⢨⡻⡇⣿⢿⣿⣿⣭⡶⣿⣿⣿⣜⢿⡇⡿⠟⠉
⠄⠸⣷⡅⣫⣾⣿⣿⣿⣷⣙⢿⣿⣿⣷⣦⣚⡀
⠄⠄⢉⣾⡟⠙❤️⠈⢻⣿⣷⣅⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣶⡆⠄⡀
⠄⢠⣿⣿⣧⣀⣀⣀⣀⣼⣿⣿⣿⡎⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣇❤️⠄
⠄⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢇⣎⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣶
⠄⠄⠻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢟⣫⣾⣿⣷⡹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟
⠄⠄⠄⠄⢮⣭⣍⡭⣭⡵⣾⣿⣿⣿⡎⣿⣿⣌⠻⠿⠿⠿⠟⠋
⠄⠄⠄⠄⠈⠻⣿⣿⣿⣿⣹⣿⣿⣿⡇⣿⣿⡿
⠄⠄⣀⣴⣾⣶⡞⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣾⣿⡿⠃
⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣹⣿⣿⣿⣿⣿⡟⣹⣿⣳ -rep toxic real.
sorry bro :)
+rep Good player 💜
+rep ♥♥♥♥♥♥♥ trololo
+rep Amazing Tactics 👌
gg add me
+rep Killing Machine *_*
hi i want to play with you
+rep Nice to meet you!
+rep rly good
please add me
Added because I have questions, no begging)
+rep Top Player 🔝
+rep Insane Skills 👌
+rep Thx for carry 👍
+rep Epic Comeback 👍
+rep Good Teammate 🎮
+rep Friendly Person 💜
+rep nice profile 💜
2.Nie będziesz brał imienia Pana Sigmy nadaremno
3.Czcij Gyat swój i Sigmę swoją
4.Pamiętaj aby dzień Rizzu Rizzować
5.Nie goonuj
6.Nie dawaj Blumpkinów
7.Nie przerywaj Mewing Streaków
8.Nie mów fałszywego Mewing Streaku przeciw bliźniemu swemu
9.Nie porządaj Gyata bliźniego swego
10.Ani żadnego Rizzu który jego jest
zlodziej
| On powiedział "nie".
| Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.
| Znowu powiedział "nie".
| Zapytała wiec jeszcze raz:
| " Jestem w twoim sercu?"
| Powiedział "nie".
| Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś
| płakał za mną?" Powiedział, ze "nie".
| Smutne - pomyślała i odeszła.
| Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię,
| kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna,
| tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu,
| jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą,
| tylko umarłbym z tęsknoty."
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy
| telefonie albo wszkole.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Wyzna Ci miłość o 16.00
|Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostańesz na zawsze sam\sama
ʜᴀᴘᴘʏ xᴍᴀs!
ᴊᴜsᴛ ʜɪᴛ ¹⸴⁰⁰⁰ ɢᴀᴍᴇs