Komentarze
21 lutego o 3:34 
add me please bro :D
3 września 2025 o 12:08 
+rep sniper elite, add me
1 września 2025 o 17:38 
sup bro, add me! :)
16 czerwca 2022 o 15:33 
7abebe yastaaaa :D
24 stycznia 2021 o 12:36 
hi, can you send me friend request? i cant add you, idk why
4 sierpnia 2020 o 4:11 
+rep, nice person
can you send me a friend request?
18 sierpnia 2018 o 3:39 
Hi, I trade my pudge arcana for any 10 Dota2 loading screens - if you want send me trade offer, I will accept
12 czerwca 2018 o 0:42 
Hi, I can give my Fractal Horns of Inner Abysm arcana for all of your dota 2 loading screens (Im collecting them) so if it's ok for you send me trade offer please. Link in my bio
25 marca 2017 o 0:06 
potato internet xd
12 listopada 2016 o 16:41 
gg
7 września 2016 o 3:55 
heh you always follow me lol
5 września 2016 o 12:12 
r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1 r1
2 grudnia 2015 o 16:19 
*backstab* *Backstab* *Backstab* Me:"Noo, he landed it!"
22 listopada 2015 o 11:30 
go back to play dota sir
31 sierpnia 2015 o 12:34 
+rep
16 lipca 2015 o 3:25 
anyway i am playing better then u :D
16 kwietnia 2015 o 13:08 
adeek
26 października 2014 o 15:35 
sir accept friend request pls i want ur flax! i have 1 key!
9 czerwca 2014 o 15:34 
+rep, fast and clean
24 lutego 2014 o 13:06 
+ rep good trader
3 lutego 2014 o 16:37 
+rep nice trader:d2naturesprophet:
12 grudnia 2013 o 2:12 
+rep
19 listopada 2013 o 15:06 
+rep good trader
1 listopada 2013 o 12:18 
+rep good trader:d2bloodseeker:
1 listopada 2013 o 4:05 
+rep
19 lipca 2013 o 14:34 
+rep, good trader
8 maja 2013 o 11:08 
+rep
4 maja 2013 o 2:06 
+rep Good trader ^^ :)
2 maja 2013 o 23:32 
+rep!! quick n fair trader !
1 maja 2013 o 23:49 
+rep !
28 kwietnia 2013 o 15:09 
+rep, friendly, fair.
20 marca 2013 o 6:20 
thank you for help me 27la zlmee
8 marca 2013 o 22:46 
+rep..
1 marca 2013 o 1:14 
++rep
28 lutego 2013 o 21:15 
+rep
27 lutego 2013 o 20:10 
nice trader + rep
26 lutego 2013 o 3:24 
nice trader
26 lutego 2013 o 3:04 
+rep good trader
23 lutego 2013 o 14:00 
+rep good and fair trader
22 lutego 2013 o 23:33 
+rep nice abd fast
22 lutego 2013 o 8:23 
+ rep
21 lutego 2013 o 9:52 
+ rep very nice trader!!!
20 lutego 2013 o 9:13 
+rep fast trade
19 lutego 2013 o 16:34 
+smooth trade
19 lutego 2013 o 2:34 
kindly Trader :)
18 lutego 2013 o 16:48 
+ rep fast & very nice trader
17 lutego 2013 o 10:56 
nice trader!
17 lutego 2013 o 10:13 
+ rep great trader
13 lutego 2013 o 7:24 
+rep good TRADER !!!!!!!!
11 lutego 2013 o 0:35 
nice trader rep+