Dušanis
Cocos (Keeling) Islands
Kto mi zedol piču ? -------> Samozrejme že ty,tvoj tatko, a tvojho tatka tatko ste mi zedli piču.
a btw. na svete existuje len jedno ADC a tým sem JA, takže mi možte zp
Kto mi zedol piču ? -------> Samozrejme že ty,tvoj tatko, a tvojho tatka tatko ste mi zedli piču.
a btw. na svete existuje len jedno ADC a tým sem JA, takže mi možte zp
Currently In-Game
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Recent Activity
16.8 hrs on record
Currently In-Game
7.5 hrs on record
last played on Jun 1
1.4 hrs on record
last played on May 31
Jan 9, 2024 @ 9:05am 
...............,´¯­­`,
.........,´¯`,....­­/
....../¯/.../..../
..../../.../..../­­..,-----,
../../.../....//­­´...........`.
./../.../..../­­......../´¯\....\
('.('..('....('....­­...|.....'._.'
.\.................­­...`\.../´...)
...\...............­­......V...../
.....\.............­­............/
.......`•............­­.......•´
..........|.........­­........|
........▓▒▒▒▒▒▒▒▓
........▓▒▒▒▒▒▒▒▓
Mar 21, 2023 @ 4:34am 
Najlepší support v hre
Oct 22, 2017 @ 1:36am 
Moc srdicek <33
Nov 28, 2016 @ 8:12am 
+REP DUMMER HURENSOHN
Dec 23, 2015 @ 6:24am 
Na :snowflake:Vianoce:snowflake: fľašu dobrej :dwayneelf:vodky:dwayneelf:,veľa expov, hrania, zdravia, many a pohody v Novom roku. Kapra, čo má málo kostí, ku kaprovi veľa hostí a darčekov do sýtosti. Nech radosť a šťastie vládne u Vás doma, nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola. :snowflake:Veselé Vianoce ti praje Chazy :cute: :cute:
Dec 31, 2014 @ 5:25am 
Fuj ! :D