Comments
Jan 9, 2024 @ 9:05am 
...............,´¯­­`,
.........,´¯`,....­­/
....../¯/.../..../
..../../.../..../­­..,-----,
../../.../....//­­´...........`.
./../.../..../­­......../´¯\....\
('.('..('....('....­­...|.....'._.'
.\.................­­...`\.../´...)
...\...............­­......V...../
.....\.............­­............/
.......`•............­­.......•´
..........|.........­­........|
........▓▒▒▒▒▒▒▒▓
........▓▒▒▒▒▒▒▒▓
Mar 21, 2023 @ 4:34am 
Najlepší support v hre
Oct 22, 2017 @ 1:36am 
Moc srdicek <33
Nov 28, 2016 @ 8:12am 
+REP DUMMER HURENSOHN
Dec 23, 2015 @ 6:24am 
Na :snowflake:Vianoce:snowflake: fľašu dobrej :dwayneelf:vodky:dwayneelf:,veľa expov, hrania, zdravia, many a pohody v Novom roku. Kapra, čo má málo kostí, ku kaprovi veľa hostí a darčekov do sýtosti. Nech radosť a šťastie vládne u Vás doma, nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola. :snowflake:Veselé Vianoce ti praje Chazy :cute: :cute:
Dec 31, 2014 @ 5:25am 
Fuj ! :D
Dec 31, 2014 @ 5:23am 
Ten išiel vtedy do teba na to nezabúdaj :d2brewmaster: :D :D
Dec 31, 2014 @ 5:21am 
Pane bože svätý na pekle to už ani savo nepomože :csgocross: podla výpočtov za všetko može pornoherec Mobo
:conwayshrug:
Dec 31, 2014 @ 5:20am 
Stále to tam mám :/
Dec 31, 2014 @ 5:16am 
Vypralo sa to ?
Dec 31, 2014 @ 5:15am 
geňo na nohaviciach xD
Dec 31, 2014 @ 4:55am 
Chcel som ti to povedať... aspoň si to zobral dobre:Y:
Dec 31, 2014 @ 4:30am 
Dušan podvádzaš ma ? :/ nevadí trojka je dobrá :krolm:
Dec 31, 2014 @ 4:17am 
Cením si to,vtedy u kubisa to nebola náhoda LOLKISS :InjusticeJoker: buzny malomocné :pill: :D
Dec 30, 2014 @ 7:39pm 
PS: mylujem je preto tvrde lebo my pri tebe tvrdne :)
Dec 30, 2014 @ 6:19pm 
inač chazo na mna si zabudol šak som bol rušnovodič taký vláčik ešte nikdo nevidel musime zopakovať ale viac doty by nezaškodilo mylujem ťa flame :)
Dec 30, 2014 @ 6:18pm 
PS: Kakaové dredy
Dec 30, 2014 @ 6:16pm 
Najsexy chlapček s oholeným análikom , miluje to hardcore a nehrá dotu :* aj nabudúce si to rozdáme :dwayneelf:
Dec 22, 2014 @ 3:16pm 
Krásne Vianoce chce ti chazy priať, aby mal človek človeka rád,
aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.
Krásne sviatky Flame :woodle:
Sep 23, 2014 @ 11:01am 
zub za zub,komentar za komentar :D! ++rep very ♥♥♥♥♥♥♥ tatko
Apr 20, 2014 @ 4:51am 
+rep, big boos, feeder without skill with big ♥♥♥♥ ! :-DDD
Mar 30, 2014 @ 9:41am 
+ rep good trader
Mar 15, 2014 @ 5:55am 
+rep ,good trader
Mar 9, 2014 @ 6:02am 
+rep fast trader
Mar 8, 2014 @ 7:08am 
+rep fast trader
Mar 1, 2014 @ 2:34pm 
+rep, really nice trader, I highly recommend
Feb 24, 2014 @ 1:55am 
+rep, nice trader ^^
Feb 24, 2014 @ 1:14am 
good trader
Feb 2, 2014 @ 12:18pm 
+rep, really nice trader
Dec 29, 2013 @ 4:45am 
+rep good trader
Dec 15, 2013 @ 1:53am 
good trader +1 rep
Dec 6, 2013 @ 7:35am 
+rep fast trade)
Dec 4, 2013 @ 1:31am 
+ rep! fast trade... :D
Dec 1, 2013 @ 4:47am 
+rep nice guy man ! fast and good !
Nov 24, 2013 @ 1:42am 
+rep Good trader. ^_^
Nov 17, 2013 @ 8:36am 
+rep, fast trader :d2naturesprophet:
Nov 17, 2013 @ 7:59am 
+rep. Good and fast Trader
Nov 17, 2013 @ 5:00am 
+rep. Good and fast trader
Nov 13, 2013 @ 9:07am 
+rep, quick and nice trader
Nov 13, 2013 @ 1:09am 
+rep good fast traid
Nov 10, 2013 @ 2:29am 
+rep great trader
Dj raw Trade Banned
Nov 6, 2013 @ 6:43am 
+ rep
Sep 24, 2013 @ 8:04am 
+rep nice trade.
Sep 15, 2013 @ 9:08am 
+ reo
Aug 17, 2013 @ 1:40am 
+rep
Aug 16, 2013 @ 5:24am 
+rep
Jul 4, 2013 @ 8:44am 
+rep fast/fair trader
Jul 1, 2013 @ 12:06am 
+rep))))))
Jun 23, 2013 @ 9:42am 
+rep fast trader/fair trader.
Jun 9, 2013 @ 4:17am 
++ rep;)